Artykuły i relacje z podróży Globtroterów

Wyprawa rowerowa dookoła Polski 2011 > POLSKA


dookolapolski dookolapolski Dodaj do: wykop.pl
relacje z podróży

Zdjęcie GRECJA / - / Góry / Logo wyprawy dookoła PolskiJuż w środę rozpoczynamy rowerowy rajd dookoła Polski.

W środę 15 czerwca rozpoczynamy rajd dookoła Polski. Z Konina dojeżdżamy pociągiem do Frankfurtu, gdzie wjedziemy na trasę około godziny 12.
Na pokonanie 3600 km dajemy sobie 30 dni. Nie będziemy się spinać, ale myślimy, że uda nam się objechać Polskę w krótszym czasie, tym bardziej że nasze fundusze zmniejszyły się dwukrotnie. Liczymy na wiele doznań turystycznych.
Pogoda nas nie rozpieszczała, przez co przygotowania kondycyjne na świeżym powietrzu rozpoczęliśmy w marcu. Przejechaliśmy w tym okresie około 2000 km i zaliczyliśmy jedną dłuższą wycieczkę w góry do Lądka Zdrój. Niestety, trzeciego dnia spadł śnieg. Nie spodziewaliśmy się takich warunków na początku maja, więc byliśmy zmuszeni drogę powrotną spędzić w pociąg zamiast na rowerach.
Udało nam się zdobyć dość spory patronat medialny, a dzięki temu zainteresować sponsora naszą wyprawą. Sprzęt, który nam przekazał z pewnością ułatwi nam podróżowanie. Do ostatniej chwili byliśmy zapewniani o wsparciu finansowym z Urzędu, niestety na 2 dni przed wyjazdem dowiedzieliśmy się, że musimy sobie radzić sami, i poradzimy : ).
Termin: 15 czerwiec 2011
Czas: 30 dni
Nocleg: namiot
Długość: 3600 km
Uczestnicy: Arkadiusz Karbowy, Damian Rybicki, Konrad Rybicki

Strona wyprawy: www.roweremdookolapolski.pl
Patronat medialny: konin.planeta.fm, tvkonin.pl, lm.pl, przegladkoninski.pl, mtbikes.pl, bikefama.pl, globtroter.pl, wrower.pl, onet.pl, bikeworld.pl, bikestats.pl, kurierkoninski.pl, mlodziezowy.konin.pl, relacje24.pl, drugieliceum.konin.pl, zsge.boo.pl, rowerfan.pl, radiokonin.fm, wirutalnykonin.pl.
Patronat honorowy nad wyprawą sprawuje Prezydent Miasta Konina.

Sponsor: Feel Free [www.feelfree.pl].

Zdjęcia

GRECJA / - / Góry / Logo wyprawy dookoła Polski

Dodane komentarze

towPawel dołączył
27.05.2005

towPawel 2011-06-23 02:14:33

Oj młodzieży, młodzieży :) Wklejcie w przeglądarkę ten link http://www.tvsudecka.pl/material/video/3621 i po drodze, będąc w Kłodzku wpadnijcie w odwiedziny do p. Władzia. Mnie osobiście nauczył pokory. Tylko upewnijcie się wcześniej czy jest w domu, bo w tym roku powtarza trasę z 2009.

piotrwaz dołączył
31.01.2010

Przydatne adresy

Brak adresów do wyświetlenia.

Dział Artykuły

Dział Artykuły powstał w celu umożliwienia zarejestrowanym użytkownikom serwisu globtroter.pl publikowania swoich relacji z podróży i pomocy innym podróżnikom w planowaniu wyjazdów.

Uwaga:
za każde dodany artykuł otrzymujesz punkty - przeczytaj o tym.

Jak dodać artykuł?

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie - TUTAJ
  2. Dodaj zdjęcia (10 punktów) - TUTAJ
  3. Dodaj artykuł (100 punktów) - TUTAJ
  4. Artykuły są akceptowane przez administratora i dopiero wtedy pojawiają sie na stronie.

Strefa Globtrotera

Najaktywniejsi Użytkownicy

Nowi użytkownicy

Nowości

02-12
Ponad 500 zdjęć w konkursie!!!

Pękło pół tysiąca zdjęć. Zostało jeszcze 3 tygodnie czasu do końca. Spieszcie się, kto nie dodał zdjęcia. Ale tylko 3! Takie mamy zasady. Więcej zdjęć usuwamy, a kto nabroi i dorzuci dużo więcej to może mieć konkursowy falstart przy wynikach.

01-26
Krippenstein: kraina puchu i niezapomnianych widoków

Freesports Arena Dachstein Krippenstein cieszy się bardzo dobrą opinią w Austrii, jest też ceniona poza granicami tego kraju. To wyjątkowy ośrodek narciarski, o którego zaletach sporo napisano już w znanym magazynie „SnowPlanet”.

01-25
400 zdjęć w FOTO konkursie...
01-08
To jest najgorętszy konkurs foto ...
01-05
Indie: Hate or Love?...

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl