Artykuły i relacje z podróży Globtroterów Dodaj do: wykop.pl

Wąbrzeski Festiwal Turystyczny > POLSKA


klubwloczykij klubwloczykij relacje z podróży

Zdjęcie POLSKA / - / Wąbrzeźno / Wąbrzeski Festiwal Turystyczny29.09-2.10 .2011 - zarezerwujcie juz dziś tą datę, to własnie wtedy odbędzie się Wąbrzeski Festiwal Turystyczny! Zapraszamy!

Wąbrzeski Festiwal Turystyczny to impreza odbywająca się w rejonie Ziemi Chełmińskiej w miejscowości Wąbrzeźno koło Torunia. Poświęcona jest ludziom, którzy odnajdują swoją podróżniczą i życiową pasję z dala od utartych szlaków i turystycznej szmiry, dla których podróżowanie jest odpoczynkiem i fantazją, nierzadko prowadzącą do odnajdywania w sobie ,, człowieka z żelaza" lub niezmordowanego eksploratora.

Głównymi punktami programu są spotkania z podróżnikami, a także wystawy fotograficzne z odległych i egzotycznych zakątków świata. Oprócz prezentacji slajdów, zdjęć, spotkań na festiwalu będą odbywać się również degustacje potraw "kuchni świata", koncert bębniarski,, wystawy, a także rajdy rowerowe, rajd na orientację, konkursy turystyczne dla uczniów i wiele innych niesamowitych atrakcji.więcej informacji na naszej stronie internetowej: www.klubwloczykij.pl

Zdjęcia

POLSKA / - / Wąbrzeźno / Wąbrzeski Festiwal Turystyczny

Dodane komentarze

brak komentarzy

Przydatne adresy

Brak adresów do wyświetlenia.

Dział Artykuły

Dział Artykuły powstał w celu umożliwienia zarejestrowanym użytkownikom serwisu globtroter.pl publikowania swoich relacji z podróży i pomocy innym podróżnikom w planowaniu wyjazdów.

Uwaga:
za każde dodany artykuł otrzymujesz punkty - przeczytaj o tym.

Jak dodać artykuł?

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie - TUTAJ
  2. Dodaj zdjęcia (10 punktów) - TUTAJ
  3. Dodaj artykuł (100 punktów) - TUTAJ
  4. Artykuły są akceptowane przez administratora i dopiero wtedy pojawiają sie na stronie.

Strefa Globtrotera

Najaktywniejsi Użytkownicy

Nowi użytkownicy

Nowości

10-16
Rowerem przez Szwecję na Nordkapp i z powrotem

Nordkappp przyciąga wielu z nas, nawet jeśli trudno o kompana podróży, warto wyruszyć w tym kierunku ... Przekonajcie się!

11-05
Najlepsze zdjęcia października!

W długie jesienne wieczory nic tak nie cieszy oczu i serca jak piękne zdjęcia z podróży! Zapraszamy więc do galerii TOP30 :-)

08-08
Namsan - Świat Buddów wyrzeźbiony...
08-05
Jezioro Tonle Sap...
06-24
Preikestolen czyli spojrzenie w p...

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl