Artykuły i relacje z podróży Globtroterówpokaż wszystkie artykuły

Kategoria: kraj:AUSTRIA

Liczba wyszukanych artykułów: 18

dookolaglobu.pl Tak więc Bałkany. Pewnie część z Was powie \"ja pierdAleksandrę, znowu! To już nie ma innych miejsc na świecie?\" Na co ja odpowiem, że są ;) A później sprawnie powrócę do opowieści...

inf.praktczne, zdjęcia, linki

AUSTRIA / Dachstein / Krippenstein / Snowboardziści i narciarze na terenie Freesports Arena Dachstein Krippenstein
liczba komentarzy: 0

liczba odsłon: 391

GlobAdmin Freesports Arena Dachstein Krippenstein cieszy się bardzo dobrą opinią w Austrii, jest też ceniona poza granicami tego kraju. To wyjątkowy ośrodek narciarski, o którego zaletach sporo napisano już w znanym magazynie „SnowPlanet”. Efekt? Teren ten stał się idealnym „hotspotem” dla europejskich freeriderów oraz wyjątkowym miejscem dla tych, którzy lubią wypoczywać w aktywny sposób.

inf.praktczne, zdjęcia, linki

AUSTRIA / Alpy / Hallstatt / Hallstatt
liczba komentarzy: 0

liczba odsłon: 203

Gregy Hallstatt leży w Górnej Austrii w samym centrum Salzkammergut – legendarnej krainy soli. Przyroda tego pięknego zakątka Europy uznawana jest przez wielu za prawdziwy skarb. Można tu znaleźć zapierające dech w piersi górskie jeziora, ogromne jaskinie i rzadkie okazy flory i fauny. Od najdawniejszych czasów tereny te były zamieszkiwane przez ludzi ze względu na łatwo dostępne złoża soli. Dziś każdy zwiedzający miasteczko ma możliwości zwiedzenia kopalni soli, do której można dostać się pieszo wspinając się na wzgórze, do którego przyklejone jest Hallstatt lub po prostu wyjechać na górę kolejką torową.

inf.praktczne, zdjęcia, linki

PantarTeam Przedstawiamy kolejny patronat medialny Globtrotera! Grupa miłośników podróży ekstremalnych wdraża swój projekt w życie, a w ich planach na najbliższe lata znajdują się udziały w największych, międzynarodowych rajdach amatorskich na całym świecie.

inf.praktczne, droga na miejsce, proga powrotna, zdjęcia, mapy, linki

AUSTRIA / --- / --- / MOTOVBLOG - odcinek 4
liczba komentarzy: 0

liczba odsłon: 898

GlobAdmin Jeśli wraz z nami śledzicie trasę Wiktora w ramach projektu MOTOVBLOG2014, to polecamy czwartą część relacji z wyprawy - tym razem Wiktor opisuje swoją trasę przez Austrię.

Projekt Optibus Przedstawiamy kolejny patronat medialny Globtrotera - projekt Optibus. Jego uczestnicy zamierzają odwiedzić 12 państw, w tym ponad 34 miasta Europy, a trasa zajmie ponad 6000 km.

zdjęcia, linki

AUSTRIA / Wysokie Taury / Glockner / Grossglockner 3789 mnpm
liczba komentarzy: 0

liczba odsłon: 11925

Asiatica.pl Opis juz starej wyprawy na najwyższy szczyt Austrii Grossglockner 3798 mnpm

inf.praktczne, zdjęcia, mapy, linki

bus_trip Odwiedzić 14 państw w 30 dni, a w drogę wybrać się 25-letnim busem, dodatkowo zrobić to jak najmniejszym kosztem? Brzmi jak szalony pomysł. A to nasz plan na wakacje. Jesteśmy studentami Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania z Rzeszowa i dokładnie 8 lipca ruszamy w podróż swojego życia.

droga na miejsce, zdjęcia

WłOCHY / Wenecja / Wenecja / Wenecja
liczba komentarzy: 4

liczba odsłon: 4681

marcion Kiedy masz wszystkiego dosyć to po prostu wsiądź na motor i poczuj się wolnym!

inf.praktczne, droga na miejsce, proga powrotna, zdjęcia, mapy, linki

AUSTRIA / Salzburger Land / Okolice miejscowości Golling, Wodospad Schwarzbachfall zwany też Gollinger Wasserfall / Urok wodospadu
liczba komentarzy: 0

liczba odsłon: 3355

MarekU Piękno wodospadu „Gollinger Wasserfall w leśnej scenerii jest wystarczającym powodem by zaplanować tam wyprawę. ” Wodospad ten czasami nazywany jest „Schwarzbachfall”

inf.praktczne, zdjęcia

SZARPANINA_2012 Spółka-córka wyprawy SZARPANINA 2012 prezentuje najnowszą multimedialną grę komputerową w czasie rzeczywistym (a przestrzeni nieco nierzeczywistej) pt. ZMARZNĄĆ W CHORWACJI Przed wyprawą SZARPANINA 2012. Geneza pomysłu, czyli motocyklem po Bałkanach (2009). Ilość graczy: 3 (Borsuk, Glaca, Sowizdrzał) Czas trwania: 6 dni (wrzesień 2009) Wymagania sprzętowe: Honda Deauville 700, Yamaha TDM 850, Yamaha FZS 600 Urządzenia peryferyjne: jeden GPS, jeden aparat 12 Mpx, dwie mapy (w tym jedna Krakowa), trzy mózgi (poziom wykorzystania ok. 10-40%), dużo chęci i wiary, głównie w siebie nawzajem. Urządzenia pamięci masowej: torby i plecaki przywiązane do siodeł, gdzieniegdzie kufry i torby na zbiorniki. Gadżety: namioty, śpiwory, palniki i butle z gazem, żywność zabrana z Polski.

droga na miejsce, proga powrotna, zdjęcia

StaryGolf Czwórka przyjaciół. Razem przetestowali się już rok temu w podróży do Chorwacji, Teraz chcą czegoś więcej. Wspólnie realizują projekt, który pozwoli im zwiedzić niemal całą Europę Zachodnią. Bohaterem wycieczki jest jednak tytułowy VW Golf, który musi zawieźć ich do celu.

zdjęcia, mapy, linki

POLSKA / Rybnik / Rybnik /  WiS PROJECT
liczba komentarzy: 0

liczba odsłon: 1362

wisproject Na stronie naszego projektu pragniemy przedstawić nasze dążenia do wymarzonych celów i sposób w jaki tego dokonaliśmy…zaczynając praktycznie „od zera”.

inf.praktczne, droga na miejsce, proga powrotna, zdjęcia, mapy, linki

AUSTRIA / Wiedeń / Schonbrunn / Cesarska toaleta
liczba komentarzy: 0

liczba odsłon: 2993

igebski Wycieczka do Wiednia, po drodze zwiedzanie jaskini w Morawskim Krasie. Zakwaterowanie w Bratysławie. Maj 2002.

inf.praktczne, droga na miejsce, proga powrotna, zdjęcia

SłOWACJA / Słowacja / Słowacja / Krajobraz
liczba komentarzy: 0

liczba odsłon: 13393

Sebobike 25 dni trwała wycieczka przez trzy niesamowite stolice, w trakcie której przejechaliśmy 2300 km. Wyruszyliśmy 2.08.05, a wróciliśmy 26.08.05. Cały czas towarzyszyła nam zmienna pogoda. Ta podróż okazała się sprawdzianem naszych sił i wielką inspiracją do dalszych wypadów.

"Nie warto rezygnować z przygody, bo cóż nam pozostanie na starość, jak nie wspomnienia"

inf.praktczne, droga na miejsce, proga powrotna, zdjęcia, linki

AUSTRIA / Vorarlberg / Vorarlberg / Vorarlberg: jazda na nartach
liczba komentarzy: 1

liczba odsłon: 8209

volare - Artykul sponsorowany -
Vorarlberg leży na zachodnim krańcu Austrii, przy granicy pomiędzy Szwajcarią, a Niemcami. Region ten należy do przejrzystych i przyjemnych miejsc. Niecałe 95 kilometrów dzieli północ od południa, od jeziora Bodeńskiego po Arlberg. Vorarlberg liczy sobie 30 regionów narciarskich. Niektóre z nich cieszą się renomą światową – takie, jak Arlberg, czy Montafon. Inne są prawdziwymi rarytasami – każdy znajdzie tu coś dla siebie, niezależnie od tego, czy jest zawodowcem, z rodziną, czy pragnie rozkoszować się zimą z dala od stoków.

inf.praktczne, zdjęcia

AUSTRIA / Austria / Austria / Agroturystyka w Austrii
liczba komentarzy: 0

liczba odsłon: 9461

agro -Artykuł sponsorowany- Urlop z zapachem stajni jest modny, a austriaccy gospodarze prezentują urozmaiconą ofertę

inf.praktczne, zdjęcia, linki

Krótkie statystyki:

Liczba artykułów w bazie: 2254, Łączna liczba odwiedzin: 7495330


Dział Artykuły

Dział Artykuły powstał w celu umożliwienia zarejestrowanym użytkownikom serwisu globtroter.pl publikowania swoich relacji z podróży i pomocy innym podróżnikom w planowaniu wyjazdów.

Uwaga:
za każde dodany artykuł otrzymujesz punkty - przeczytaj o tym.

Jak dodać artykuł?

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie - TUTAJ
  2. Dodaj zdjęcia (10 punktów) - TUTAJ
  3. Dodaj artykuł (100 punktów) - TUTAJ
  4. Artykuły są moderowane przez administratora.

Strefa Globtrotera

Najaktywniejsi Użytkownicy

Nowi użytkownicy

Nowości

02-25
Jak wsadzić rower do samolotu i nie zbankrutować?

Pewnie nie raz zastanawialiście się który przewoźnik w jaki sposób pozwala na przewóz roweru. Oto krótki i praktyczne przedstawienie najpopularniejszych w Polsce przewoźników oraz ich warunków transportu rowerów :

02-12
Ponad 500 zdjęć w konkursie!!!

Pękło pół tysiąca zdjęć. Zostało jeszcze 3 tygodnie czasu do końca. Spieszcie się, kto nie dodał zdjęcia. Ale tylko 3! Takie mamy zasady. Więcej zdjęć usuwamy, a kto nabroi i dorzuci dużo więcej to może mieć konkursowy falstart przy wynikach.

01-26
Krippenstein: kraina puchu i niez...
01-25
400 zdjęć w FOTO konkursie...
01-08
To jest najgorętszy konkurs foto ...

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl