Artykuły i relacje z podróży Globtroterów Dodaj do: wykop.pl

Dni Kultury Peruwiańskiej w Warszawie WARSZAWIE 25-26.XI.2011- Patronat Medialny Globtrotera! > PERU


Peru4D Peru4D relacje z podróży

Zdjęcie PERU / --- / --- / Peru 4DPERU 4D To innowacyjny projekt, dzięki któremu mieszkańcy Warszawy mogą w sposób wyjątkowy doświadczyć z bliska kultury peruwiańskiej poprzez różnorodność etniczną, geograficzną i kulturową tego kraju.

PERU 4D To innowacyjny projekt, dzięki któremu mieszkańcy Warszawy mogą w sposób wyjątkowy doświadczyć z bliska kultury peruwiańskiej poprzez różnorodność etniczną, geograficzną i kulturową tego kraju. Współczesną rzeczywistość Peru będzie można poznać dzięki obecności i wystąpieniom znamienitych gości, degustacji potraw serwowanych podczas pierwszego Festiwalu Gastronomicznego kuchni peruwiańskiej, uczestnictwu w dwóch wyjątkowych koncertach, a także biorąc udział w dynamicznej dyskusji na temat różnorodności kulturowej i tożsamości Peruwiańczyków z historycznego punktu widzenia, konkursie fotograficznym "Peru 4D", projekcji dokumentu "O gotowaniu i innych marzeniach", serii wystąpień oraz interaktywnych i edukacyjnych warsztatów dla dzieci ze śródmiejskich szkół, a także wielkiej fieście zamykającej festiwal.

Peru 4D organizowane jest przez stowarzyszenia Fuerza Perú i PUENTE pod honorowym patronatem Ambasady Peru i merytorycznym patronatem CESLA UW.

Więcej informacji: na http://www.peru4d.pl
Zapraszamy na: http://www.youtube.com/watch?v=MhYY4bechZM

Zdjęcia

PERU / --- / --- / Peru 4DPERU / --- / --- / Peru 4D-

Dodane komentarze

brak komentarzy

Przydatne adresy

Brak adresów do wyświetlenia.

Dział Artykuły

Dział Artykuły powstał w celu umożliwienia zarejestrowanym użytkownikom serwisu globtroter.pl publikowania swoich relacji z podróży i pomocy innym podróżnikom w planowaniu wyjazdów.

Uwaga:
za każde dodany artykuł otrzymujesz punkty - przeczytaj o tym.

Jak dodać artykuł?

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie - TUTAJ
  2. Dodaj zdjęcia (10 punktów) - TUTAJ
  3. Dodaj artykuł (100 punktów) - TUTAJ
  4. Artykuły są akceptowane przez administratora i dopiero wtedy pojawiają sie na stronie.

Strefa Globtrotera

Najaktywniejsi Użytkownicy

Nowi użytkownicy

Nowości

10-16
Rowerem przez Szwecję na Nordkapp i z powrotem

Nordkappp przyciąga wielu z nas, nawet jeśli trudno o kompana podróży, warto wyruszyć w tym kierunku ... Przekonajcie się!

11-05
Najlepsze zdjęcia października!

W długie jesienne wieczory nic tak nie cieszy oczu i serca jak piękne zdjęcia z podróży! Zapraszamy więc do galerii TOP30 :-)

08-08
Namsan - Świat Buddów wyrzeźbiony...
08-05
Jezioro Tonle Sap...
06-24
Preikestolen czyli spojrzenie w p...

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl