Artykuły i relacje z podróży Globtroterów

Dni Kultury Peruwiańskiej w Warszawie WARSZAWIE 25-26.XI.2011- Patronat Medialny Globtrotera! > PERU


Peru4D Peru4D Dodaj do: wykop.pl
relacje z podróży

Zdjęcie PERU / --- / --- / Peru 4DPERU 4D To innowacyjny projekt, dzięki któremu mieszkańcy Warszawy mogą w sposób wyjątkowy doświadczyć z bliska kultury peruwiańskiej poprzez różnorodność etniczną, geograficzną i kulturową tego kraju.

PERU 4D To innowacyjny projekt, dzięki któremu mieszkańcy Warszawy mogą w sposób wyjątkowy doświadczyć z bliska kultury peruwiańskiej poprzez różnorodność etniczną, geograficzną i kulturową tego kraju. Współczesną rzeczywistość Peru będzie można poznać dzięki obecności i wystąpieniom znamienitych gości, degustacji potraw serwowanych podczas pierwszego Festiwalu Gastronomicznego kuchni peruwiańskiej, uczestnictwu w dwóch wyjątkowych koncertach, a także biorąc udział w dynamicznej dyskusji na temat różnorodności kulturowej i tożsamości Peruwiańczyków z historycznego punktu widzenia, konkursie fotograficznym "Peru 4D", projekcji dokumentu "O gotowaniu i innych marzeniach", serii wystąpień oraz interaktywnych i edukacyjnych warsztatów dla dzieci ze śródmiejskich szkół, a także wielkiej fieście zamykającej festiwal.

Peru 4D organizowane jest przez stowarzyszenia Fuerza Perú i PUENTE pod honorowym patronatem Ambasady Peru i merytorycznym patronatem CESLA UW.

Więcej informacji: na http://www.peru4d.pl
Zapraszamy na: http://www.youtube.com/watch?v=MhYY4bechZM

Zdjęcia

PERU / --- / --- / Peru 4DPERU / --- / --- / Peru 4D-

Dodane komentarze

brak komentarzy

Przydatne adresy

Brak adresów do wyświetlenia.

Dział Artykuły

Dział Artykuły powstał w celu umożliwienia zarejestrowanym użytkownikom serwisu globtroter.pl publikowania swoich relacji z podróży i pomocy innym podróżnikom w planowaniu wyjazdów.

Uwaga:
za każde dodany artykuł otrzymujesz punkty - przeczytaj o tym.

Jak dodać artykuł?

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie - TUTAJ
  2. Dodaj zdjęcia (10 punktów) - TUTAJ
  3. Dodaj artykuł (100 punktów) - TUTAJ
  4. Artykuły są akceptowane przez administratora i dopiero wtedy pojawiają sie na stronie.

Strefa Globtrotera

Najaktywniejsi Użytkownicy

Nowi użytkownicy

Nowości

01-08
To jest najgorętszy konkurs foto w historii

Dlaczego? Jest już ponad 300 zdjęć, a to oznacza, że będzie ich więcej niż kiedykolwiek w historii. Pamiętajcie jednak, że nie ilość, ale jakość jest najważniejsza :-)

01-05
Indie: Hate or Love?

No właśnie, jedni je kochają, innych odstraszają. To jeden z najbardziej burzliwych wątków Globa, 267 postów, 46tys odsłon. A może to tak, że jak ktoś lubi porządek to nie będzie się w Indniach dobrze czuł. I na odwrót...?

01-01
Już ponad 100 zdjęć w konkursie!...
01-01
Włochy na początek podróży w 2017...
12-27
Promuj swój BLOG...

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl