Artykuły i relacje z podróży Globtroterów Dodaj do: wykop.pl

HAJER JEDZIE BYLE DALEJ > AZERBEJDżAN


benbm benbm relacje z podróży

Zdjęcie ALBANIA / Albania / Albania / AlbaniaCDN

JADYMY .Nareszcie mogę napisać jadymy bo jadymy .Marzenie o Rosji i trasie wybili mi z głowy w konsulacie w Krakowie ,rowerem wybrałem się do Krakowa ,przed konsulatem pustka więc zostawiam rower pod budką policyjną i z uśmiechem na twarzy do boju mam zaproszenie na dwie osoby ,zdjęcie wypełnione pismo .Już na wejściu pan ,cieć ,ochrona kazał mi się cofnąć do pod klamkę i spokojne podejść ,pokazuję zaproszenie ,nie pasuje mu i daje mi nową aplikację i poucza co wpisać ,,siedzę jest nas z cztery osoby w środku ,Pan z ochrony opierdzielił wszystkich by nie stali tylko siedzieli bo to go rozprasza i przeszkadza w pracy ,wszyscy karnie siedzą ,dobrze że wolno rączkami machać .Napisałem że wiza turystyczna ,błąd bo turystyczna to na 2 tyg ja mam zaproszenie na 6 miesięcy ,każą pisać ,,biznesmen,, jaki ja biznesmen od zwykły,, Hajer ,,i tylko rowerkiem chcę śmigać .Ubezpieczenie oj nie mam Pan ubezpieczenie ,tłumaczę że nie mam ubezpieczenia bo nie wiem czy mi wydadzą wizę i strata pewna W biurze kupuje ubezpieczenie na całą podroż i wracam do konsulatu i tu wkurwiłem dozorcę bo 3 raz musi nacisnąć guzik .Szczęśliwy oddaje dokumenty i słyszę że zaproszenie jest na dwóch ,zapomnij musi być drugi ,a drugi wpadł rowerem pod tira i w szpitalu rany liże ,trudno przywieść ze szpitala .Nawet mnie nie zdenerwowali tym że straciłem kasę ale tracę czas na głupoli .
Na rynku w Krakowie Hindusi kręcą film więc bawię się z nimi przytupując nogą ,rozmyślam co dalej ,dopiero dotarło do mnie że są firmy zajmujące się pomocą z wizami ,ok pomyślałem zastosuję plan Awaryjny czyli,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, możecie czytać na stronie www.blogrowerowy.pl Post bloga ,, HAJER JEDZIE BYLE DALEJ ,,HAJER

CDN

Zdjęcia

ALBANIA / Albania / Albania / Albania

Dodane komentarze

R (ban) dołączył
29.01.2012

R (ban) 2012-06-09 15:58:04

Powiedz mi tylko jak tam coś znaleźć. Jakaś dziwna ta strona. Daj pełen link do Twoich postów.

Przydatne adresy

Brak adresów do wyświetlenia.

Dział Artykuły

Dział Artykuły powstał w celu umożliwienia zarejestrowanym użytkownikom serwisu globtroter.pl publikowania swoich relacji z podróży i pomocy innym podróżnikom w planowaniu wyjazdów.

Uwaga:
za każde dodany artykuł otrzymujesz punkty - przeczytaj o tym.

Jak dodać artykuł?

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie - TUTAJ
  2. Dodaj zdjęcia (10 punktów) - TUTAJ
  3. Dodaj artykuł (100 punktów) - TUTAJ
  4. Artykuły są akceptowane przez administratora i dopiero wtedy pojawiają sie na stronie.

Strefa Globtrotera

Najaktywniejsi Użytkownicy

Nowi użytkownicy

Nowości

10-16
Rowerem przez Szwecję na Nordkapp i z powrotem

Nordkappp przyciąga wielu z nas, nawet jeśli trudno o kompana podróży, warto wyruszyć w tym kierunku ... Przekonajcie się!

11-05
Najlepsze zdjęcia października!

W długie jesienne wieczory nic tak nie cieszy oczu i serca jak piękne zdjęcia z podróży! Zapraszamy więc do galerii TOP30 :-)

08-08
Namsan - Świat Buddów wyrzeźbiony...
08-05
Jezioro Tonle Sap...
06-24
Preikestolen czyli spojrzenie w p...

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl