Artykuły i relacje z podróży Globtroterówpokaż wszystkie artykuły

Kategoria: kraj:SZWAJCARIA

Liczba wyszukanych artykułów: 10

SZWAJCARIA / --- / --- / Karnawał w Szwajcarii
liczba komentarzy: 0

liczba odsłon: 1357

GlobAdmin Karnawał trwa. Dla bardziej wybrednych i tych nielubiących klasycznych imprez w lokalach, czy też „domówek” najlepszym rozwiązaniem jest kilkudniowy wyjazd. Wcale nie musi się to wiązać z daleką podróżą. Nie musimy wybierać się do Brazylii, aby przeżyć wyjątkowe karnawałowe chwile. Niesamowitych emocji równie dobrze może dostarczyć nam wypad do Bazylei, miasta położonego w północnej części Szwajcarii. Mało kto wie, że kraj ten słynie nie tylko z produkcji sera czy czekolady, ale również bardzo efektownych i widowiskowych pochodów oraz zabaw.

PantarTeam Przedstawiamy kolejny patronat medialny Globtrotera! Grupa miłośników podróży ekstremalnych wdraża swój projekt w życie, a w ich planach na najbliższe lata znajdują się udziały w największych, międzynarodowych rajdach amatorskich na całym świecie.

inf.praktczne, droga na miejsce, proga powrotna, zdjęcia, mapy, linki

Projekt Optibus Przedstawiamy kolejny patronat medialny Globtrotera - projekt Optibus. Jego uczestnicy zamierzają odwiedzić 12 państw, w tym ponad 34 miasta Europy, a trasa zajmie ponad 6000 km.

zdjęcia, linki

NIEMCY / Hesja / Frankfurt / Artystycznie
liczba komentarzy: 1

liczba odsłon: 1135

Smok-1 Opis kilku sytuacji związanych z liniami lotniczymi, może komuś przydadzą się informacje o sposobach postępowania różnych linii w problemach różnej natury, zdarzających się podczas lotniczych eskapad

inf.praktczne, zdjęcia

bus_trip Odwiedzić 14 państw w 30 dni, a w drogę wybrać się 25-letnim busem, dodatkowo zrobić to jak najmniejszym kosztem? Brzmi jak szalony pomysł. A to nasz plan na wakacje. Jesteśmy studentami Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania z Rzeszowa i dokładnie 8 lipca ruszamy w podróż swojego życia.

droga na miejsce, zdjęcia

WłOCHY / Wenecja / Wenecja / Wenecja
liczba komentarzy: 4

liczba odsłon: 4620

marcion Kiedy masz wszystkiego dosyć to po prostu wsiądź na motor i poczuj się wolnym!

inf.praktczne, droga na miejsce, proga powrotna, zdjęcia, mapy, linki

2012-03-19

MarekU Via Mala

SZWAJCARIA / Kanton Gryzonia (niem. Graubünden)  / Via mala / Mosty Zillis
liczba komentarzy: 0

liczba odsłon: 4681

MarekU Szwajcarski kanton Gryzonia (niem. Graubünden) znany jest z obfitości turystycznej oferty ale również z faktu, że to tu swój bieg zaczyna rzeka Ren. Jednym z pierwszych dopływów Renu jest rzeka Hinterrhein, której sława związana jest ze wspaniałym wąwozem Via Mala.

inf.praktczne, droga na miejsce, zdjęcia

SZWAJCARIA / Valais / Grande Dixence / Przy zaporze
liczba komentarzy: 0

liczba odsłon: 5927

MarekU Osobom odwiedzającym Valais w Szwajcarii polecam odwiedzenie miejsca, które pozostawi w pamięci niezapomniane wrażenia.

inf.praktczne, droga na miejsce, zdjęcia

StaryGolf Czwórka przyjaciół. Razem przetestowali się już rok temu w podróży do Chorwacji, Teraz chcą czegoś więcej. Wspólnie realizują projekt, który pozwoli im zwiedzić niemal całą Europę Zachodnią. Bohaterem wycieczki jest jednak tytułowy VW Golf, który musi zawieźć ich do celu.

zdjęcia, mapy, linki

SZWAJCARIA / Jezioro Genewskie / Montreaux / Promenada
liczba komentarzy: 1

liczba odsłon: 5072

igebski Wycieczka do Zurichu, Grinewaldu, Interlaken, Anennce, Genewy, Lucerny, Lozanny, Berna, Vaduz, Montreaux i Chamonix

inf.praktczne, droga na miejsce, zdjęcia, linki

Krótkie statystyki:

Liczba artykułów w bazie: 2218, Łączna liczba odwiedzin: 7374119


Dział Artykuły

Dział Artykuły powstał w celu umożliwienia zarejestrowanym użytkownikom serwisu globtroter.pl publikowania swoich relacji z podróży i pomocy innym podróżnikom w planowaniu wyjazdów.

Uwaga:
za każde dodany artykuł otrzymujesz punkty - przeczytaj o tym.

Jak dodać artykuł?

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie - TUTAJ
  2. Dodaj zdjęcia (10 punktów) - TUTAJ
  3. Dodaj artykuł (100 punktów) - TUTAJ
  4. Artykuły są akceptowane przez administratora i dopiero wtedy pojawiają sie na stronie.

Strefa Globtrotera

Najaktywniejsi Użytkownicy

Nowi użytkownicy

Nowości

01-08
To jest najgorętszy konkurs foto w historii

Dlaczego? Jest już ponad 300 zdjęć, a to oznacza, że będzie ich więcej niż kiedykolwiek w historii. Pamiętajcie jednak, że nie ilość, ale jakość jest najważniejsza :-)

01-05
Indie: Hate or Love?

No właśnie, jedni je kochają, innych odstraszają. To jeden z najbardziej burzliwych wątków Globa, 267 postów, 46tys odsłon. A może to tak, że jak ktoś lubi porządek to nie będzie się w Indniach dobrze czuł. I na odwrót...?

01-01
Już ponad 100 zdjęć w konkursie!...
01-01
Włochy na początek podróży w 2017...
12-27
Promuj swój BLOG...

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl