Artykuły i relacje z podróży Globtroterów

AgayMac w Ameryce Poludniowej i Centralnej ---www.agaymac.com > BRAZYLIA


Dodaj do: wykop.pl
relacje z podróży

Siedem miesiecy w drodze przez Ameryke Poludniowa i Lacinska.

Decyzja zapadla, jedziemy do Ameryki Poludniowej i Centralnej. Z usmiechem na twarzy i biletem w rece pojawimy sie 26 stycznia 2010 na lotnisku Heathrow w Londynie. Wsiadziemy w samolot, ktory nas wezmie do Rio de Janeiro, pierwszego punktu na naszej trasie. Z tamtad bedziemy przedzierac sie na samo poludnie kontynentu - do miejscowosci Ushuaia, Argentyna. W Ushaia odbijamy w gore az do Meksyku, gdzie planujemy zakonczyc nasza wyprawe koncem sierpnia 2010. Taki jest plan, jak bedzie w rzeczywistosci? Koniecznie towarzyszcie nam w tej wyprawie. Chcemy zobaczyc wszystko, co jest do zobaczenia, wszystkie relacje bedziemy zamieszczac na bierzaca, na ile pozwoli nam dostepnosc internetu i kafejek. www.agaymac.com to strona, ktora koniecznie prosimy dodac do waszych ulubionych.

Czas rozpoczac podroz zycia!!!

Dodane komentarze

brak komentarzy

Przydatne adresy

Brak adresów do wyświetlenia.

Dział Artykuły

Dział Artykuły powstał w celu umożliwienia zarejestrowanym użytkownikom serwisu globtroter.pl publikowania swoich relacji z podróży i pomocy innym podróżnikom w planowaniu wyjazdów.

Uwaga:
za każde dodany artykuł otrzymujesz punkty - przeczytaj o tym.

Jak dodać artykuł?

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie - TUTAJ
  2. Dodaj zdjęcia (10 punktów) - TUTAJ
  3. Dodaj artykuł (100 punktów) - TUTAJ
  4. Artykuły są moderowane przez administratora.

Strefa Globtrotera

Najaktywniejsi Użytkownicy

Nowi użytkownicy

Nowości

06-16
Wypromuj swój Blog na Globie

Jesteś blogerem? Masz swój profil na FB? Zobacz jak pozyskać więcej ruchu na Twojej stronie używając narzędzi na Globtroter.pl.

05-26
"Na złotym wybrzeżu" Evald Flisar

Polecamy dziennik z podróży samego Flisara, który w latach 80-tych podróżował po Afryce Zachodniej. Autor konstruując tę powieść powraca do swoich ulubionych tematów- pytań o sens życia i ludzkiego działania.

04-26
Urlop na kempingu?...
04-14
Zobacz zwycięskie fotografie...
03-26
Samochodem nad Bajkał?...

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl