Artykuły i relacje z podróży Globtroterów

bazar > PAKISTAN


polka polka Dodaj do: wykop.pl
relacje z podróży

Postanowiłam kupić kilka owiec...

Stałam się na chwilę bogatą kobietą z Zachodu, która właśnie kupiła kawał ziemii w Pakistanie i zamierza założyć hodowlę owiec.
To skromne przedsięwzięcie chciałam zacząć od stadka 200 owiec :) Postanowiłam sprawdzić jak taka biała, odsłonięta kobieta wpłynie na zachowanie tych wszystkich handlarzy. Okazało się, że szok na tyle stępił ich czujność, że byli skłonni uwierzyć w to, że na pniu kupuję cały bazar. Jeden warunek był nie do spełnienia - by dogadali się między sobą i uzgodnili wspólną cenę za sztukę. Powstało takie zamieszanie, że kierownik targowiska postanowił porozmawiać ze mną osoboście. Ostrzegł, że nie jest to miejsce dla kobiety, powinnam przysłać jakiegoś mężczyznę, by załatwił dla mnie wszystkie konieczne zakupy. Ja na to, że to moje pieniądze i nikomu nie ufam.
W drodze powrotnej przez plac towarzyszyła nam uzbrojona ochrona, która okazała się bardzo pomocna - wokół nas w ciągu kilkunastu minut zgromadził się niemały tłum.
Drugie podejście do rozbudowy stada wyglądało nieco inaczej. Odpowiednio się przygotowałam.

Dodane komentarze

brak komentarzy

Przydatne adresy

Brak adresów do wyświetlenia.

Dział Artykuły

Dział Artykuły powstał w celu umożliwienia zarejestrowanym użytkownikom serwisu globtroter.pl publikowania swoich relacji z podróży i pomocy innym podróżnikom w planowaniu wyjazdów.

Uwaga:
za każde dodany artykuł otrzymujesz punkty - przeczytaj o tym.

Jak dodać artykuł?

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie - TUTAJ
  2. Dodaj zdjęcia (10 punktów) - TUTAJ
  3. Dodaj artykuł (100 punktów) - TUTAJ
  4. Artykuły są moderowane przez administratora.

Strefa Globtrotera

Najaktywniejsi Użytkownicy

Nowi użytkownicy

Nowości

03-18
Bułgaria – kraina błękitu i złota [R]

Piękne plaże, wspaniała pogoda, pokazy delfinów, malownicze wydmy, aquaparki i liczne zabytki – Bułgaria, zwłaszcza słynny region Złotych Piasków, ma wiele do zaoferowania młodym ludziom szukającym rozrywki, parom, które marzą o romantycznej podróży, a także rodzinom z dziećmi.

02-25
Jak wsadzić rower do samolotu i nie zbankrutować?

Pewnie nie raz zastanawialiście się który przewoźnik w jaki sposób pozwala na przewóz roweru. Oto krótki i praktyczne przedstawienie najpopularniejszych w Polsce przewoźników oraz ich warunków transportu rowerów :

02-12
Ponad 500 zdjęć w konkursie!!!...
01-26
Krippenstein: kraina puchu i niez...
01-25
400 zdjęć w FOTO konkursie...

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl