Artykuły i relacje z podróży Globtroterów

bazar > PAKISTAN


polka polka Dodaj do: wykop.pl
relacje z podróży

Postanowiłam kupić kilka owiec...

Stałam się na chwilę bogatą kobietą z Zachodu, która właśnie kupiła kawał ziemii w Pakistanie i zamierza założyć hodowlę owiec.
To skromne przedsięwzięcie chciałam zacząć od stadka 200 owiec :) Postanowiłam sprawdzić jak taka biała, odsłonięta kobieta wpłynie na zachowanie tych wszystkich handlarzy. Okazało się, że szok na tyle stępił ich czujność, że byli skłonni uwierzyć w to, że na pniu kupuję cały bazar. Jeden warunek był nie do spełnienia - by dogadali się między sobą i uzgodnili wspólną cenę za sztukę. Powstało takie zamieszanie, że kierownik targowiska postanowił porozmawiać ze mną osoboście. Ostrzegł, że nie jest to miejsce dla kobiety, powinnam przysłać jakiegoś mężczyznę, by załatwił dla mnie wszystkie konieczne zakupy. Ja na to, że to moje pieniądze i nikomu nie ufam.
W drodze powrotnej przez plac towarzyszyła nam uzbrojona ochrona, która okazała się bardzo pomocna - wokół nas w ciągu kilkunastu minut zgromadził się niemały tłum.
Drugie podejście do rozbudowy stada wyglądało nieco inaczej. Odpowiednio się przygotowałam.

Dodane komentarze

brak komentarzy

Przydatne adresy

Brak adresów do wyświetlenia.

Dział Artykuły

Dział Artykuły powstał w celu umożliwienia zarejestrowanym użytkownikom serwisu globtroter.pl publikowania swoich relacji z podróży i pomocy innym podróżnikom w planowaniu wyjazdów.

Uwaga:
za każde dodany artykuł otrzymujesz punkty - przeczytaj o tym.

Jak dodać artykuł?

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie - TUTAJ
  2. Dodaj zdjęcia (10 punktów) - TUTAJ
  3. Dodaj artykuł (100 punktów) - TUTAJ
  4. Artykuły są akceptowane przez administratora i dopiero wtedy pojawiają sie na stronie.

Strefa Globtrotera

Najaktywniejsi Użytkownicy

Nowi użytkownicy

Nowości

01-08
To jest najgorętszy konkurs foto w historii

Dlaczego? Jest już ponad 300 zdjęć, a to oznacza, że będzie ich więcej niż kiedykolwiek w historii. Pamiętajcie jednak, że nie ilość, ale jakość jest najważniejsza :-)

01-05
Indie: Hate or Love?

No właśnie, jedni je kochają, innych odstraszają. To jeden z najbardziej burzliwych wątków Globa, 267 postów, 46tys odsłon. A może to tak, że jak ktoś lubi porządek to nie będzie się w Indniach dobrze czuł. I na odwrót...?

01-01
Już ponad 100 zdjęć w konkursie!...
01-01
Włochy na początek podróży w 2017...
12-27
Promuj swój BLOG...

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl