Artykuły i relacje z podróży Globtroterów Dodaj do: wykop.pl

Pakistan > PAKISTAN


benbm benbm relacje z podróży

Zdjęcie INDIE / Chanai / Chanai / KwiatCDN

Przyjeżdżamy na stronę pakistańską ,a tam pokazują siętakie góry ze powietrza brakuje w płucach .Droga wiodła przez park narodowy i trzeba było zapłacić 4 USA a wtedy kurs wynosił za 1USA 64 rupie pakistańskie .Dojeżdżamy do granicy ,oczywiście tan koleś z kasą ,gdy odbywało się trzepanie autobusu torby z pieniędzmi nie miał .Ale jak autobus poskładali to torba się znalazła .Wcześniej zauważyłem że chiński celnik klika po angielsku -uczysz się zagadnąłem .Tak ,będzie przecież olimpiada ,bo jak się nie nauczę to mnie z roboty wywalą .Ucz się kolego ucz dodałem mu otuchy ,wspominając swoje pierwsze lekcje angielskiego Był rok2006 czyli przed olimpiadą Pekińską więc stukali w klawiatury ,zagadywali po angielsku ,jak tyllko mogli .Zazwyczaj Chińczycy są skryci Na trasie autobusu jest jeszcze taki odcinek ,gdzie wsiadał chiński żołnierz ,ma czuwać by nie robiono zdjęć w strefie przygranicznej .Po prawej stronie Afganistan po lewej Chiny .Więc moja miła kowalska zagaduje żołnierza a ja cykam widoki tego Hindukuszu W plecaku miałem połówkę żołądkowej wiec polałem dwa kieliszki i żołnierz padł .Na wysokości 4600 jest ostatni posterunek policji i tam ten dzielny wojak wysiadł.Wjeżdżamy do Pakistanu ,wchodzi tam jakiś obdydoł bez munduru w potarganych gaciach .Okazuje sie że to on wbija pieczątki do wizy .U nas takiemu bys paszportu do ręki nie dał taki menel ,no ale ten pieczątki wbijał.

CDN

Zdjęcia

INDIE / Chanai / Chanai / Kwiat

Dodane komentarze

brak komentarzy

Przydatne adresy

Brak adresów do wyświetlenia.

Dział Artykuły

Dział Artykuły powstał w celu umożliwienia zarejestrowanym użytkownikom serwisu globtroter.pl publikowania swoich relacji z podróży i pomocy innym podróżnikom w planowaniu wyjazdów.

Uwaga:
za każde dodany artykuł otrzymujesz punkty - przeczytaj o tym.

Jak dodać artykuł?

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie - TUTAJ
  2. Dodaj zdjęcia (10 punktów) - TUTAJ
  3. Dodaj artykuł (100 punktów) - TUTAJ
  4. Artykuły są akceptowane przez administratora i dopiero wtedy pojawiają sie na stronie.

Strefa Globtrotera

Najaktywniejsi Użytkownicy

Nowi użytkownicy

Nowości

10-16
Rowerem przez Szwecję na Nordkapp i z powrotem

Nordkappp przyciąga wielu z nas, nawet jeśli trudno o kompana podróży, warto wyruszyć w tym kierunku ... Przekonajcie się!

11-05
Najlepsze zdjęcia października!

W długie jesienne wieczory nic tak nie cieszy oczu i serca jak piękne zdjęcia z podróży! Zapraszamy więc do galerii TOP30 :-)

08-08
Namsan - Świat Buddów wyrzeźbiony...
08-05
Jezioro Tonle Sap...
06-24
Preikestolen czyli spojrzenie w p...

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl