Artykuły i relacje z podróży Globtroterów Dodaj do: wykop.pl

Pakistan 2 > PAKISTAN


benbm benbm relacje z podróży

Zdjęcie SRI LANKA / Kendy / Kendy / KwiatCDN

Dostałem takiego kopa zaporowego ,stałem i po prostu nogi mi zdrętwiały ,czułem się jak sparaliżowany .Nie mogłem zrobić kroku .Gdy już znalazłem się po drugiej stronie poczułem taką ulgę jak po przewietrzanie chodnika po odstrzale materiału wybuchowego gdy widać że nic niepotrzebnego ani się urwało ani zawaliło .Między lodowcami spotkałem dwie dziewczynki ,Twarze spalone od słońca ,niosą na plecach potężne bale wysuszonych traw .Okazało się ,że tam wysoko rozciągają się górskie łąki z których znoszono siano dla bydła .Dziewczynki na migi pokazują mi bym zszedł z nimi .Tu czekało mnie hardcorowe przeżycie .
Między brzegami rzeki wisiały resztki starego mostu a obok biegł nowy linowy most długości 100metrów zakotwiczone tylko jedną starą kłodą ..Po każdym podmuchu wiatru odnosiło się wrażenie ,jakoby stary Klimek ,powstaniec ,co bez przerwy grał na organkach ,potwornie fałszując .Atu tylko grały zbutwiałe szczeble mostu powykręcanego na wszystkie możliwe strony .Powiedziano mi że przy przekraczaniu mostu ginie rocznie kilka osób ,dzieje się tak dlatego że występują tu nagłe silne podmuchy wiatru które zmiatają wszystko co na m,oście się znajduje Gdy dotarłem pod most postanowiłem spróbować swoich sił ,od razu nie wiadomi skąd pojawiła sie widownia ,składająca sie z miejscowej dzieciarni .Widząc moje obawy ,wybuchali tylko śmiechem co mnie jeszcze bardziej mobilizowało .Most wisiał na dwóch linach nośnych ,na dole dwie dodatkowe liny utrzymujące co metr zbutwiałe deski i kłody .Zostawiłem na brzegu aparat by mi zrobili fotkę ,po czym ze ściśniętym gardłem wszedłem na most .Przebyłem ze 20 metrów ,a tu widzę dzieciaki ryją ze śmiechu bo bojazliwie idę przy jednej linie nośnej .A wtedy usiadłem na szczeblu chwyciłem sie mocno dolnych lin i tak na rękach zawisłem kilkadziesiąt metrów nad rwącą rzeką .Poczułem chłód bijący z rwącej rzeki w dole .Gdy tak wisiałem ,zerknąłem w kotłujący się poniżej kipiel Zamarłem z przerażeniem .Od razu podciągnąłem sięi usiadłem na szczeblu .Dopiero wtedy pomyślałem ,,ale z ciebie gupol,,,

CDN

Zdjęcia

SRI LANKA / Kendy / Kendy / Kwiat

Dodane komentarze

brak komentarzy

Przydatne adresy

Brak adresów do wyświetlenia.

Dział Artykuły

Dział Artykuły powstał w celu umożliwienia zarejestrowanym użytkownikom serwisu globtroter.pl publikowania swoich relacji z podróży i pomocy innym podróżnikom w planowaniu wyjazdów.

Uwaga:
za każde dodany artykuł otrzymujesz punkty - przeczytaj o tym.

Jak dodać artykuł?

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie - TUTAJ
  2. Dodaj zdjęcia (10 punktów) - TUTAJ
  3. Dodaj artykuł (100 punktów) - TUTAJ
  4. Artykuły są akceptowane przez administratora i dopiero wtedy pojawiają sie na stronie.

Strefa Globtrotera

Najaktywniejsi Użytkownicy

Nowi użytkownicy

Nowości

10-16
Rowerem przez Szwecję na Nordkapp i z powrotem

Nordkappp przyciąga wielu z nas, nawet jeśli trudno o kompana podróży, warto wyruszyć w tym kierunku ... Przekonajcie się!

11-05
Najlepsze zdjęcia października!

W długie jesienne wieczory nic tak nie cieszy oczu i serca jak piękne zdjęcia z podróży! Zapraszamy więc do galerii TOP30 :-)

08-08
Namsan - Świat Buddów wyrzeźbiony...
08-05
Jezioro Tonle Sap...
06-24
Preikestolen czyli spojrzenie w p...

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl