Artykuły i relacje z podróży Globtroterów Dodaj do: wykop.pl

Pakistan 3 > PAKISTAN


benbm benbm relacje z podróży

Zdjęcie INDIE / Chanai / Chanai / KwiatCDN

A ty nie jesteś głodny ,nie chcesz jeść?
Jestem ,ale szanuje wasza religię ,więc nie będę jadł - odpowiadam
Ale gdy tylko się odwrócili ,ja szybciutko brałem dwa kęsy i tak do wieczora przetrwałem .
Jak im się to spodobało ,że szanuję ich religie Więc wieczorem zaczęła się uczta .Ale się wtedy najadłem ,baranina ciasta .W końcu za następny nocleg mi nie policzyli .Co więcej załatwili kolesia ,który jechał do Karimabadu i zabrał mnie na stopa .
Jechałem na odkrytej pace ,jechaliśmy górskimi serpentynami ,a wtedy miejscowa dzieciarnia ,gdy zauważyli że jedzie biały ,zaczęli rzucać kamieniami .Na co kierowca zatrzymał się wziął kija do ręki i złomotał te dzieci do oporu ,po czym wrócił i zapewnił że nic złego się nie stanie .Tak dojechałem do Karimabadu ,a tam jakie widoki .Gdy rano się obudziłem musiałem sie uszczypnąć .Pod Ultarem stała potężna twierdza ,podobna swoim wyglądem do pałacu Potala w Lahosie ,ale znacznie mniejsza .Wdali górował Ultar ,niesamowita góra ,co chwile schodziła lawina ,unosząc pył nad cała dolina ,aż mnie ciarki przechodziły .Az drugiej strony wznosiła się radosna Rakaposhi.Taka z szeroką granią ,jakby zachęcała by na nią wejść .Przecudna góra bajkowa .W ogóle panorama była fantastyczna .Od razu pojawili się samozwańczy przewodnicy .Zaproponowali mi że chcą mnie oprowadzić .Odpowiadam ze nie posiadam takich funduszy ,a z drugiej strony nie za bardzo ich lubię ,choć rozumie chcą zarobić .Wieczorem siedziałem z jakimśJapończykiem ,zaproponował ,byśmy razem ruszyli w góry

CDN

Zdjęcia

INDIE / Chanai / Chanai / Kwiat

Dodane komentarze

brak komentarzy

Przydatne adresy

Brak adresów do wyświetlenia.

Dział Artykuły

Dział Artykuły powstał w celu umożliwienia zarejestrowanym użytkownikom serwisu globtroter.pl publikowania swoich relacji z podróży i pomocy innym podróżnikom w planowaniu wyjazdów.

Uwaga:
za każde dodany artykuł otrzymujesz punkty - przeczytaj o tym.

Jak dodać artykuł?

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie - TUTAJ
  2. Dodaj zdjęcia (10 punktów) - TUTAJ
  3. Dodaj artykuł (100 punktów) - TUTAJ
  4. Artykuły są akceptowane przez administratora i dopiero wtedy pojawiają sie na stronie.

Strefa Globtrotera

Najaktywniejsi Użytkownicy

Nowi użytkownicy

Nowości

10-16
Rowerem przez Szwecję na Nordkapp i z powrotem

Nordkappp przyciąga wielu z nas, nawet jeśli trudno o kompana podróży, warto wyruszyć w tym kierunku ... Przekonajcie się!

11-05
Najlepsze zdjęcia października!

W długie jesienne wieczory nic tak nie cieszy oczu i serca jak piękne zdjęcia z podróży! Zapraszamy więc do galerii TOP30 :-)

08-08
Namsan - Świat Buddów wyrzeźbiony...
08-05
Jezioro Tonle Sap...
06-24
Preikestolen czyli spojrzenie w p...

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl