Artykuły i relacje z podróży Globtroterów Dodaj do: wykop.pl

Pakistan 8 > PAKISTAN


benbm benbm relacje z podróży

Zdjęcie SRI LANKA / Kendy / Kendy / KwitnąCDN

Kalesze słyną z tego że nie lubią wody ,dwa razy w życiu myją się dokładnie ,pierwszy raz gdy się rodzi mama szoruje aż miło ,drugi jak umiera wtedy rodzina szoruje ,ale co z tego jak czucia już nie ma .Trzeba wytrzymać i śpimy w jednej izbie ,ale za to za oknem widok pięknych gór .Wkrótce okazało się że jest to miejsce gdzie w Pakistanie można legalnie pędzić bimber .A Kalasze pędzą namiętnie i również nie wylewają za kołnierz .Poznałem faceta z Peszawaru muzułmanin ,szwagier jakiegoś miejscowego ,pijany codziennie jak szewc ,i okazało się że był szewcem .Ludzie podzieleni na klany ,i my mieszkamy w jednym z nich .Inną ciekawostka było że kobiety w okresie albo w ciąży nie mieszkały w chatach ,a poza wioską w specjalnie wybudowanych chatkach bo nie czyste ,oczywiście nie zwalnia ich to z obowiązku pracy w polu i zajmowanie sie dziećmi .A twoją żonę jak ma okres to kto w nocy zastępuje ,nikt odpowiadam

CDN

Zdjęcia

SRI LANKA / Kendy / Kendy / Kwitną

Dodane komentarze

brak komentarzy

Przydatne adresy

Brak adresów do wyświetlenia.

Dział Artykuły

Dział Artykuły powstał w celu umożliwienia zarejestrowanym użytkownikom serwisu globtroter.pl publikowania swoich relacji z podróży i pomocy innym podróżnikom w planowaniu wyjazdów.

Uwaga:
za każde dodany artykuł otrzymujesz punkty - przeczytaj o tym.

Jak dodać artykuł?

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie - TUTAJ
  2. Dodaj zdjęcia (10 punktów) - TUTAJ
  3. Dodaj artykuł (100 punktów) - TUTAJ
  4. Artykuły są akceptowane przez administratora i dopiero wtedy pojawiają sie na stronie.

Strefa Globtrotera

Najaktywniejsi Użytkownicy

Nowi użytkownicy

Nowości

10-16
Rowerem przez Szwecję na Nordkapp i z powrotem

Nordkappp przyciąga wielu z nas, nawet jeśli trudno o kompana podróży, warto wyruszyć w tym kierunku ... Przekonajcie się!

11-05
Najlepsze zdjęcia października!

W długie jesienne wieczory nic tak nie cieszy oczu i serca jak piękne zdjęcia z podróży! Zapraszamy więc do galerii TOP30 :-)

08-08
Namsan - Świat Buddów wyrzeźbiony...
08-05
Jezioro Tonle Sap...
06-24
Preikestolen czyli spojrzenie w p...

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl