Artykuły i relacje z podróży Globtroterów Dodaj do: wykop.pl

Pakistan 9 > PAKISTAN


benbm benbm relacje z podróży

Zdjęcie SRI LANKA / Galle / Galle / KwiatekCDN

Jest tu taki zwyczaj że jak żona nie jest dysponowana to na noc przychodzi ,babcia teściowa siostra ,bo facet nie powinien spędzać nocy w samotności .I tak mieszają się kilka tysięcy lat w tych trzech rodzinach .Napotkany Grek opowiada że to potomkowie Aleksandra Wielkiego ,gdy armia maszerowała na Indie to w tych dolinach utknęli na dobre.
Rzeczywiście ,,,kichole ,,czyli nosy jak klamka od zakrystii podobne do Greków .Japończyk z partnerką się ,,stracili ,, więc zostałem sam w tym gościnnym miejscu jak palec .
Maszerowałem od domu do domu ,cykałem fotki ,bo było co pstrykać ,aż pewnego dnia mój gospodarz widząc że fotki to moja pasja ,powiedział mi że jakieś 7-8 godzin marszu w górach na granicy Afgańskiej jest niesamowite jeziorko o mam co tam fotografować .
Ja zrozumiałem że to tylko 2-3 godziny drogi ale nie zrozumiałem do końca i te 2 godz to konno ,a ja konno nigdy nie próbowałem .
Spokojnym krokiem w góry ,a to co chwilę zapraszali mnie na jednego a to na herbatkę ,na pogawędki na migi .Pod wieczór dotarłem nad jezioro
Fantastycznie ,fantastycznie brakuje mi słów i w płucach brakowało powietrza widok jak z Ruskiej bajki -jeziorko turkusowe i dookoła lodowce odbijając się w wodzie .Oczarowany tymi górami i jeziorem zapomniałem że noc sie zbliża .
Polarek koszulka to mało by przetrzymać noc tym bardziej że temperatura spada - 10 więc żartów nie ma .
Nad jeziorkiem były dwie łódki więc najpierw próbowałem zasnąć pod tą łódką ,ale to głupi pomysł ,zaczynam się trząść z zimna .W jednym kącie widzę domek .
Stukam pukam w drzwi nikt nie odpowiada ,widzę okno bez szyb tylko zamiast szyby barani pęcherz ,wybijam i wślizguję się do środka

CDN

Zdjęcia

SRI LANKA / Galle / Galle / Kwiatek

Dodane komentarze

brak komentarzy

Przydatne adresy

Brak adresów do wyświetlenia.

Dział Artykuły

Dział Artykuły powstał w celu umożliwienia zarejestrowanym użytkownikom serwisu globtroter.pl publikowania swoich relacji z podróży i pomocy innym podróżnikom w planowaniu wyjazdów.

Uwaga:
za każde dodany artykuł otrzymujesz punkty - przeczytaj o tym.

Jak dodać artykuł?

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie - TUTAJ
  2. Dodaj zdjęcia (10 punktów) - TUTAJ
  3. Dodaj artykuł (100 punktów) - TUTAJ
  4. Artykuły są akceptowane przez administratora i dopiero wtedy pojawiają sie na stronie.

Strefa Globtrotera

Najaktywniejsi Użytkownicy

Nowi użytkownicy

Nowości

10-16
Rowerem przez Szwecję na Nordkapp i z powrotem

Nordkappp przyciąga wielu z nas, nawet jeśli trudno o kompana podróży, warto wyruszyć w tym kierunku ... Przekonajcie się!

11-05
Najlepsze zdjęcia października!

W długie jesienne wieczory nic tak nie cieszy oczu i serca jak piękne zdjęcia z podróży! Zapraszamy więc do galerii TOP30 :-)

08-08
Namsan - Świat Buddów wyrzeźbiony...
08-05
Jezioro Tonle Sap...
06-24
Preikestolen czyli spojrzenie w p...

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl