Forum dyskusyjne


Turcja czy Tunezja - co wybrać na wakacje z dzieckiem

kategoria

kraj Turcja

ostry1708 dołączył
29.01.2010

ostry1708 18:54 | 30.01.2010

WITAM ! SPĘDZILIŚMY SUPER WAKACJE W TURCJI I W TUNEZJI.BARDZO PODOBNE DO SIEBIE KRAJE LECZ WIELE RÓŻNYCH CIEKAWYCH MIEJSC DO ZWIEDZANIA- ZUPEŁNIE ODMIENNYCH.JEŻELI JEDNAK JEDZIECIE Z TRZYLATKIEM TO WYDAJE MI SIĘ ŻE NAJWAŻNIEJSZE JEST TO ,DO JAKIEGO HOTELU SIĘ WYBRAĆ,MUSI JEDNAK MIEĆ PRZYNAJMNIEJ 4* W ICH KATEGORII.OCZYWIŚCIE HOTEL POWINIEN POSIADAĆ BRODZIKI I PLAC ZABAW DLA MALUCHÓW,ZDARZAJĄ SIĘ ANIMATORZY KTÓRZY ZAJMUJĄ SIĘ DZIECIAKAMI KILKA GODZIN DZIENNIE.TO WSZYSTKO MOŻNA SIĘ DOWIEDZIEĆ PRZED WYJAZDEM W BIURZE PODRÓŻY.JEŻELI MACIE WIĘCEJ PYTAŃ SŁUŻĘ INFORMACJĄ POD TEL.606289656 :) POZDRAWIAM!Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl