Forum dyskusyjne


Szukam noclegu na Korfu

kategoria

kraj Grecja

Travel4ever dołączył
13.01.2013

Travel4ever 01:59 | 07.03.2013

Polecam miejscowości na północy - Sidari albo Roda, bo tam jest najczyściej. Na południu okropnie brudno, wszędzie śmieci. Plaże brudna choć potrafią postawić błękitną flagę. W Sidari jest taki mała, ale urocza plaża. Hotel Eleni w Sidari jest w miarę ok. zwłaszcza jak na greckie warunki. Trzeba pamiętać, że to co tam ma 5 gwiazdek to u nas odpowiada max.3. A to co ma 3 wolę nie opisywać :). Myślę, jednak, że Eleni w Sidari można polecić. Luksusów nie ma, ale jest przyzwoicie.
A co do dotarcia na Corfu to można lecieć do Grecji kontynentalnej i przepłynąć, ja jednak z rodziną, żeby się tam dostać po raz pierwszy i ostatni poleciałam z biurem podróży z Poznania greckimi liniami Aegean. Lot jak lot, ale wakacje z biurem to dla nas był koszmar. Wynajęliśmy więc samochód i objechaliśmy ją kilka razy, docierając do naprawdę pięknych miejsc. Polecam punkt widokowy w Paleokastritcy. Warto też wybrać się w rejs na Paxos jeśli niema się choroby morskiej. I dobra rada - na promie na pełnym morzu nie stójcie na zewnątrz na niższym pokładzie, bo możecie się zdziwić, jak ktoś zwymiotuje wam na głowę.
PozdrawiamStrefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl