Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: Super przewodnik i inne praktyczne namiary
autor komentarza: markoo
data dodania: 2011-01-22 00:08:39
treść:
Aby wiedzieć gdzie warto musiała byś być osobiście w kilku parkach i mogła byś wtedy porównać, w takiej sytuacji była byś dla mnie wiarygodna a tak przekonaj mnie że miejsce które polecasz jest lepsze od innych. Co znaczy zorganizować się wcześniej ? Wszystko zawsze załatwiam na miejscu łącznie z noclegami w hotelach, kiedyś planowałem, ale po co, żeby podróż niczym mnie nie zaskoczyła
Ja odwiedziłem park Masai Mara spędziłem trzy noce w sympatycznym campie adres poniżej www.governorscamp.com miałem do swojej dyspozycji Landrovera z kierowcą i woził mnie gdzie chciałem, świetne wyżywienie i wielki namiot z łazienką w środku - rewelacja, wrzuciłem kilka fotek z tego wyjazdu - pozdrawiam i życzę miłej przygody
tytuł:
treść:
użytkownik: hasło:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl