Forum dyskusyjne


34 ciekawe czasy 34

kategoria inne

kraj Gruzja

Jacky dołączył
15.08.2006

Jacky 10:36 | 09.08.2008

Który z podróżników zapomniał majestatyczny wygląd Kaukazu, królującego nad regionem, przepięknego pasma górskiego, które ze smutkiem spogląda na kolejną rzeź i niszczenie wspaniałej gruzińskiej spuścizny przez rosyjskich agresorów. Który z podróżników nie pamięta Batumi, Suchumi, uliczek Tbilisi, gościnności Gruzinów... Świat skupiony na Igrzyskach nie słyszy wybuchów i krzyku mordowanych bo zagłusza je "pokojowy " hymn Olimpiady i hipkryzja polityków. W "ciekawych" czasach żyjemy !!! Co jest dobre? a co złe? A może to jest to samo....Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl