Forum dyskusyjne

Maroko - obuwie

kategoria podróże po świecie

kraj Maroko

tygrysek4ever dołączył
29.07.2008

tygrysek4ever 16:33 | 09.08.2008

Moze to i jest lamerskie pytanie, ale prosze o odpowiedz :o)

jakie obuwie do Maroko. [Marakesz]? Wystarczy zwykle, sportowe jakies, czy lepiej tzw. glany, traperki? Troche wyzsze ze skory?
Mam tu na mysli rozne zwierzaki lazaco-pelzajaco-latajace :)

tintin dołączył
30.09.2007

tintin 20:43 | 09.08.2008

jeśli chodzi o Marakesz to proponuję buty do kolan, oczywiście z grubej bydlęcej skóry...
a tak poważnie mówiąc to chyba za dużo naczytałeś się książek o wężach i skorpionach występujących w Maroku.
tułałem się po tym ciekawym kraju w klapkach i trampkach, a ze zwierząt opisanych powyżej widziałem tylko kobry na bazarach.

muchacha1 dołączył
28.08.2007

muchacha1 21:00 | 09.08.2008

Osiolki w Fezie,by nie slizgac sie po kamieniach nosza "butki" uszyte z opon,zreszta na Saharze tez spotykalam ludzi,ktorzy nosili lokalne rekodzielo tj sandaly z podeszwa z opon np Michellin,w zartach sugerowalam,ze powinni dostawac tantiemy za reklame od w/w firmy.A tak calkiem powaznie takie w jakich chodzisz po Polsce,Trzymaj sie cieplo i zachowaj zdrowy rozsadek!

ladymarjol dołączył
17.08.2008

ladymarjol 13:52 | 17.08.2008

ja chodzilam w japonkach, ale w trampkach tez nie powinno byc Ci za cieplo. zwierzyna po ulicach nie chodzi. pozdro!

bialy_6 dołączył
06.01.2008

bialy_6 20:52 | 20.08.2008

Faktycznie, lamerskie pytanie! Zastanów się, w jakim obuwiu chodzi Ci się najlepiej po mieście w temperaturze 40st i takie też zabierz!

dawidfischer dołączył
12.12.2006

dawidfischer 21:07 | 25.08.2008

Ja zawsze zabieram standardowo gumaki :)

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl