Forum dyskusyjne

tytuł Szukam fajnej dziewczyny na wyjazd wrzesien Tintin kacik zyje

kategoria podróże po świecie

emski dołączył
13.12.2003

emski 02:20 | 11.08.2008

jak w temacie a admin dalej ma to w nosie ehhhh pomozcie ludziom :-)))

tintin dołączył
30.09.2007

tintin 09:14 | 11.08.2008

rzeczywiście Admin lekceważy temat, a sprawa jest poważna, jak się możemy po raz kolejny przekonać.
kącik jest potrzebny, bo coraz więcej "panów" zaczyna podróżować i chce sobie uatrakcyjnić pobyt dodając do niego miłą panią chętną do tego i owego...
zainteresowane grecją dziewczyny odsyłamy do pana Body&Soul, który jest co prawda nieśmiały (wstydzi się podać swoje imię), ale gwarantuje moc atrakcji...
pozdrawiam
Marcin

p.s.
Emski, albo my mamy za mały posłuch u Admina, albo nie chce on iść z duchem czasu...

emski dołączył
13.12.2003

emski 16:12 | 11.08.2008

O. Admin czeka na dyrektywy z Torunia chyba co z tym fantem zrobic :-)) a berety milcza !!!

muchacha1 dołączył
28.08.2007

muchacha1 18:31 | 11.08.2008

ech,chlopak niesmialy ale z dusza i cialem chcialby milo spedzic:) urlop,a wy go oniesmielacie,gdzie wasza meska solidarnosc.A berety z antenka czy bez?

tintin dołączył
30.09.2007

tintin 18:31 | 12.08.2008

naszym celem nie było onieśmielenie czy wykpiwanie kogokolwiek, ale jest próba wywarcia nacisku na Admina w celu pomocy takim jak on.
chcemy, aby Admin założył "kącik" czy jak tam zwał dla takich właśnie jak Body&Soul i inni chcący urozmaicić sobie nieco wyjazd o miłe towarzystwo.

ja jestem jak najbardziej za tym, żeby "bogaci" pomagali podróżować biedniejszym i tym samym poszerzali ich horyzonty.
myślę, że nie zawsze taki wyjazd musi zawierać w sobie elementy erotyczne , co nie znaczy, że są one wykluczone...

jeśli przyjdzie zgoda z Torunia i Admin pomoże tym wszystkim, którzy nie lubią podróżować w samotności i bez damskiego towarzystwa i założy taki "kącik" to myślę, że ruch na forum zanotuje niespotykany dotąd ruch.
pozdrawiam
Marcin

p.s.
przyznam, że ja też zdecydowanie bardziej lubię, kiedy to kobiece dłonie wcierają mi w plecy i ramiona krem z filtrem UV...

emski dołączył
13.12.2003

emski 01:18 | 13.08.2008

tintin z tym poszerzaniem"horyzontow" to zes zasadzil :-))) chyba dostaniesz zolta kartke :-(( zadnej erotyki bo O.Admin tupnie i kacik sie zawali nim powstanie a moze skusic Admina drobna oplata za posrednictwo ? juz mi zaczyna brakowac pomyslow ;-((

tintin dołączył
30.09.2007

tintin 16:12 | 13.08.2008

ale się czepiasz szczegółów...
a tak swoją drogą to czy już sama podróż samolotem nie "poszerza" horyzontu?
Admin wydaje się być głuchym na wołanie spragnionych nowego rodzaju turystyki i nie dostrzega w tym szansy na wprowadzenie do portalu nowych reklamodawców ( Dur...), dzięki którym można by wprowadzić kilka usprawnień.
ja wiem, że erotyka jest tutaj nieszczególnie mile widziana, ale czy była mowa o fotorelacji z takiej podróży?
odnosząc się do kwestii opłacalności utworzenia nowego działu, to myślę, że jeśli stać takiego podróżnika na opłacenie kosztów wycieczki dziewczynie to drobna opłata za wystawienie swojego anonsu w "kąciku" będzie raczej nieodczuwalna w portfelu.

p.s.
Emski mnie wydaje się, że z powodu naszego zaangażowania w sprawę niedługo zaczną nas podejrzewać o chęć poprowadzenia "kącika" lub co gorsze czerpania z niego korzyści...

emski dołączył
13.12.2003

emski 20:22 | 13.08.2008

OK zaden kacik po prostu nowy dzial "Tanie Panie i Podrozowanie " :-))

emancypantka dołączył
16.05.2008

emancypantka 21:16 | 13.08.2008

myślę, że normalne kobiety nie wchodziłyby na ten dział, Tanie Panie - to nieładne określenie - tu głos kobiecy

mirek77 dołączył
31.07.2008

mirek77 21:35 | 13.08.2008

ale wlasciwie dlaczego zakladacie ze w tym dziale to tylko panowie beda zamieszczac swoje ogloszenia?
mamy rownouprawnienie plci wiec rownie dobrze to panie moga szukac meskiego towarzystwa na wyjazdy;)
proponuje nazwe: Tani Panowie i Damy;))

Bo1 dołączył
30.06.2007

Bo1 00:35 | 14.08.2008

mam wrażenie, że czegoś Wam żal :) - czyżby połówki krępowały swobodną inicjatywę w kwestii wyboru współtowarzyszy podróży :D?

emancypantka dołączył
16.05.2008

emancypantka 01:42 | 14.08.2008

No taki tytuł jest o sto razy lepszy :). Wcale nie myślałam o tym, że to tylko Panowie będą zamieszczać tam ogłoszenia. Ja jestem jak najbardziej za równouprawnieniem nie bez przyczyny mam taki nick :P

Pozdrawiam
Wszystkich fanów kącika
Dominika :)

emski dołączył
13.12.2003

emski 03:19 | 14.08.2008

a moze Tani Panowie i tak nie Damy :-)) zgadzam sie z emancypantka kobiety tez powinne "poszerzac" horyzonty jak to mowi tintin nawet blondynki

muchacha1 dołączył
28.08.2007

mirek77 dołączył
31.07.2008

mirek77 15:23 | 14.08.2008

no jesli "NIE DAMY" to chyba jednak nie pasuje do tego dzialu;))

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl