Forum dyskusyjne

podóż do Chin

kategoria podróże po świecie

Eve dołączył
24.07.2005

Eve 14:41 | 24.07.2005

na początku września wybieram się do Chin. Na pocżatku 2 dni pociągiem relacji Warszawa- Moskwa, później z Moskwy do Pekinu słynną koleją:) Z powrotem chcę jednak wrócić samolotem. czy ktos się orientuje jakie linie lotnicze mają najkorzystniejszą ofertę?

Bora Bora dołączył
25.07.2005

Bora Bora 14:46 | 25.07.2005

Taką informację uzyskasz na miejscu. Bądź przygotowania, że cena biletu lotniczego na powrót do Warszawy będzie taka sama jak przelot w obie strony z Warszawy w najniższej taryfie. Nigdy nie byłem w Chinach ale ogólnie jest taka zasada. Daj mi znać jeżeli byłoby inaczej i jaki njest koszt przejazdu do Pekinu pociągiem?
Staszek

Eve dołączył
24.07.2005

Eve 16:36 | 25.07.2005

więc bilet Warszawa - Moskwa - kosztuje 300zł, nie ma zniżek:( a MOskwa - Pekin - cena zależności od klasy. Są generalnie 3 klasy:1. 2- osobowe przedziały, ale nikt jej nie poleca, bo przez 5 dni można się zanudzić, 2. gdzie w przedziale jest więcej osób i tam toczy się całe życie, bo ludize są dosłownie z całego świata, ja jadę właśnie w 2. klasei - cena ok. 600zł i 3. klasa - gdzie cena jest najniższa, ale b.duzo ludzi w przedziale. Czyli, reasumując warszawa - Pekin pociagiem, to koszt 900zł.
Trochę mnie zaskoczyłeś z tą ceną za podróż samolotem... Zobaczymy, pozdrawiam,pa

zuzaaa dołączył
27.03.2004

zuzaaa 12:58 | 30.04.2006

Czesc Eve,
Tez planujemy wybrac sie do Chin koleja, czy mozesz nam napisac gdzie kupujesz bilety?
Pozdrawiam, Zuzaaa : zuzamraczek@gmail.com

yany dołączył
28.03.2006

yany 16:44 | 25.04.2006

Czesc,
jestesmy w trakcie organizacji wyjazdu do Mongolii i Chin.
Termni zostal wstepnie ustalony na przelom sierpnia i wrzesnia ale nie jest ostateczny a my jestesmy chetni do rozmow i ustalen.
Mamy trzy warianty podrozy.
Wiek uczestnikow 22, 39, 55.

Jesli macie ochote na wspolny wyjazd prosimy o kontakt.

Pozdrawiam Serdecznie
Janusz Chelkowski
604-566-359
508-401-031

zloty_zloty dołączył
04.05.2004

zloty_zloty 23:32 | 27.07.2005

przepraszam a czy masz już ekipę z którą sie wybierasz bo ja również ruszam do chin przez rosje i mongolię na początku września i jak na razie nie znalazłem nikogo chetnego do towarzystwa.Nie ukrywam że było by mi miło po podrózować jakis czas razem...moje namiary złoty_zloty@tlen.pl lub gg 8526109 ewntualnie skayp zloty_zloty_zloty
pozdrawiam i czekam na info

Bora Bora dołączył
25.07.2005

Bora Bora 00:47 | 30.07.2005

dziękuję za informacje. jeżeli masz czas i ograniczone fundusze to namawiam na podróż pociągiem tam i z powrotem, to jest doświadczenie na które wiele osób nie może sobie pozwolić ze względu na brak czasu
w roku 1980 podróżowałem pociągiem do Baku i z powrotem co pozwoliło mi wedrzeć się do zamkniętej Moskwy podczas olimpiady /to był sposób na który wtedy wpadłem, udało się/
Trzy lata temu penetrowałem Pacyfik i jego wyspy przez przeszło 4 miesiące przemieszczając się statkami, szybkimi łodziami motorowymi a nie samolotami jak to robi 99.9% turystów tam podróżujących. Po prostu miałem czas i ograniczoną kasę, a szczególnie ciekawość jak to będzie z przeżyciem 4 miesięcy w najdroższym zakątku świata - Polinezja. Pozwoliło mi to dotrzeć również na wyspy na których nie lądują samoloty. podróżowałem sam, bo moi koledzy i koleżanki nie mogli pozwolić sobie czsowo
pozdrawiam i życzę powodzenia szczególnie jeżeli wyruszasz w pojedynkę
staszek

zuzawu dołączył
09.01.2006

zuzawu 11:19 | 05.05.2006

Hej,
Również wybieramy się do Chin na przełomie sierpnia i września. Chętnie się dołączymy do kogoś. Nasz wiek to 26, 28.
Kontakt do nas to: zuzawu@yahoo.com

nelson dołączył
07.07.2005

nelson 09:34 | 29.07.2005

najtansze linie jakie lataja do i z pekinu to ukrainski Aerosvit. Potem Aeroflot. Faktycznie nie oplaca sie kupowac biletu w jedna strone. a wiec moze jednak samolotem? My zaczynamy od pekinu 1.09 potem ruszamy na poludnie a wracamy z hongkongu. Jakby co to pisz na priv: paweld@bitnet.pl
pozdrawiam pawel&lidka

sebastian_j dołączył
04.05.2006

sebastian_j 16:20 | 06.05.2006

Witam. Ja ze względu na charakter pracy nie mogę tam pojechać w okresie czerwiec - wrzesień. Czy ktoś mógłby mi powiedzieć w jakim okresie można tam pojechać i nie zmarznąć? Z góry dziękuję

nizioł dołączył
07.05.2006

nizioł 20:36 | 07.05.2006

Witajcie, ja również wybieram sie do Chin na dwa miesiące na początku lipca. Jeżeli ktoś ma ochotę sie przyłączyć to zapraszam, podróż oczywiście Transsibem w dwie strony , a sama trasa jest jeszcze do dogrania.

daaniello dołączył
08.05.2006

nizioł dołączył
07.05.2006

nizioł 18:58 | 09.05.2006

;) no tak
radek_niziolek@o2.pl lub gg 1444134
pozdrawiam

jassey dołączył
17.08.2006

jassey 16:20 | 18.08.2006

nie podałeś maila- czy myślisz o wyjeździe na początku października? Ja wybieram się właśnie w tym okresie - docelowo do Kantonu.

Kontakt na mnie 510 772 913
jassey@tlen.pl

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl