Forum dyskusyjne

Poszukuje przewodnik Indie Polnocne i Nepal Pascala wyd 2004

kategoria podróże po świecie

kraj Indie

lucky_luck dołączył
11.08.2008

lucky_luck 19:43 | 11.08.2008

Nie moge dostac tego przewodnika na rynku, wznowienie bedzie doipiero w styczniu 2009, a wyjezdam juz we wrzesniu 2008. Jesli ktos ma do odsprzedania to kupie za cene jaka zaplacil za przewodnik plus pokryje koszty przesylki. lukaskostka@yahoo.com

aga.w dołączył
04.08.2008

aga.w 19:16 | 15.08.2008

ja wlasnıe pozyczylam ale jestem w Indıach teraz, do 23 wrzesnıa wıec nıe mam za bardzo jak przekazac. jak nıe znajdzıesz to na mıejscu mozna kupıc orgınalny lonly planet wydanıe 2007 chocıaz ten akurat tez tu trudno znalezc. w najgorszym wypadku mozna kupıc cale Indıe z lonly planet tylko wtedy obowıazkowo tu na mıejscu bo jest ok 2 razy tanıej nız w Polsce

matkowka dołączył
30.08.2006

matkowka 10:53 | 20.08.2008

Serdecznie polecam przewodniki kupowane w USA z Amazon - cena takiego przewodnika to kilkanaście dolców, u nas 100 pln

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl