Forum dyskusyjne


wymiana waluty- prowizja

kategoria podróże po świecie

kraj Maroko

milena2602 dołączył
31.03.2008

milena2602 06:20 | 21.08.2008

Witam a ja mam jeszcze ostatnie pytanie przed wyjazdem czy przy wymianie waluty są pobierane prowizje i gdzie najlepiej wymieniac kase.


bialy_6 dołączył
06.01.2008

bialy_6 19:25 | 21.08.2008

Witaj! Wróciłem niedawno. Pieniądze wymienia się normalnie w kantorze, a w całym kraju stawka jest praktycznie prawie taka sama albo bardzo podobna. Kantorów raczej nie brakuje. Jeżeli nie znajdziesz kantora to mogą Ci wymienić pieniądze w hotelu albo w jakimś sklepie na boku, ale tutaj stawka będzie niekorzystna dla Ciebie (1e=10DH a normalnie 1e=11.25.... - coś takiego). Z bankomatami nie ma problemu, ale mój kolega został zrobiony w bambuko bo miał mieć pobierane niby prowizję w wysokości 2.5% od wypłacanej sumy, a brali po 10zł od operacji - ale to zależy już wszystko od konta jakie posiadasz i o to musisz pytać się w banku). Ja miałem wszystkie pieniądze ze sobą i nie było jakichkolwiek problemów. Powodzenia i udanego wyjazdu bo ludzie i kraj są wspaniali :)Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl