Forum dyskusyjne

AU-PAIR w Holandii

kategoria podróże po świecie

olgazm dołączył
30.07.2005

olgazm 17:40 | 30.07.2005

Siema :) mam 19 lat i kolo pazdziernika wybieram sie na rok do Holandii jako au-pair :) mysle ze 12 miesiecy to sporo,wiec chcialabym dowiedziec sie jak najwiecej o Holandii ze strony praktycznej :) od tych ktorzy tam byli,wiedza jak sie zyje itp :) z gory dzieki za rady,porady,pomysly itp :D

love_Holland dołączył
23.07.2005

love_Holland 11:04 | 31.07.2005

Witaj olgazm:) Ja również chciałam wyjecha c do Holandii jako au pair, lecz dostałam się na studia i jest to narazie niemozliwe:( Miałam bardzo wiele ofert, których ostatecznie nie mogłam przyjąć:(. Hmmm cóż Ci mogę powiedziec, maja pyszne jedzonko, mysle,że po pobycie tam staniesz się fanką orzeszków ziemnych;) trudno mi powiedzieć coś więcej o ludziach, Ci których znam są cudowni, lecz na ogół są bardzo skąpi( gdyż są nie ukrywając bardzo bogaci). My polki mamy u holendrow bardzo duże powodzenie:) wiec uważaj,żebys się szybko nie zakochała;) Jest tam jak na nasze warunki finansowe bardzooooooooo drogo, niestety:/ Jest bardzo dużo super sklepów gdzie mozna w wolnych chwilkach pochodzić no i te puby i kawiarenki.... Wspaniałe jest również to,że spotkach tam ludzi z całego świata:) Bedąc au pair uważaj,aby Cię nadmiernie nie wykorzystywali, po przyjeździe od razu obgadajcie co będzie twoimi obowiązkami:) Jestem pewna że po tym Pobycie w Holandi nie będziesz chciała wrócic:) a poziom języka angielskiego będzie bardzooooooooooo zaawansowany:) gdyż w TV cały czas słychać ten oto język, chociaż niderlandzki też jest bardzo ciekawy:) Pozdrawiam serdecznie:)

olgazm dołączył
30.07.2005

olgazm 14:37 | 31.07.2005

ooo,dziekuje bardzo :) hmm... no cóż,ze studiami mam podobna sytuację :) dostalam sie,ale nie ide... ;-D bo wiem,ze po pierwsze jeszcze nie jestem gotowa na studia,po drugie baaardzo chce stad wyjechac :> mysle,ze narazie sobie zrobie 2 moze 3letnią przerwe :) na zwiedzenie kawalka swiata ;) mam nadzieje,ze pobyt w Holandii bedzie udany :) i ja już teraz ,bedac nadal tutaj,wiem ,ze nie bede chciala wrócic :D nie dam rady usiedziec tak w miejscu ;) takze pozdrawiam bardzo serdecznie :) hyhy no i zapraszam do Holandii :) jak cos to olgazm@op.pl ;)

love_Holland dołączył
23.07.2005

love_Holland 15:04 | 31.07.2005

Jestem pewna na 100%, że spodoba Ci isę tam bardzo:) Jest to cudny kraj, czysty zadbany, zielony, ahhhhhhhhhhhh nawet dziś bym tam wyjechała:).... A na miejscu znajdz sobie jakieś au perki zawsze to bedzie raźniej:) A do jakiego miasta jedziesz???

olgazm dołączył
30.07.2005

olgazm 16:06 | 31.07.2005

a do Amsterdamu :) yyyyhhh.. nie moge sie doczekac :O :D

love_Holland dołączył
23.07.2005

love_Holland 16:12 | 31.07.2005

Kurcze, nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę:D Pisz na forum jak już tam bedziesz jak Ci się podoba, ale zakochasz się w tym mieście na 1000000%

evergreen2 dołączył
08.11.2005

evergreen2 19:44 | 08.11.2005

Czesc! ja mieszkam w holandi i uwazam,że to jest cudny kraj, zapraszam wszystkich ziomków!!! ludzie mili, a co wazne lubia bardzo polakow!! : ))

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl