Forum dyskusyjne


Jak sprawdzić wiarygodność wynajmującego

kategoria podróże po świecie

paradapa dołączył
27.08.2008

paradapa 17:29 | 27.08.2008

Witam! Otóż mamy w planach wynajęcie bungalowa na 16 osób pod Chopokiem. Nawiązałem kontakt mailowy z jednym ze Słowaków i wszystko wygląda ok, jednak chciałbym wiedzieć czy istnieje możliwość sprawdzenia jego wiarygodności tj. czy nie padniemy ofiarą oszustwa i nasze 50% zaliczki nie pójdzie na fałszywe konto. Pozdrawiam!! p.s. Poniżej zostawiam linka do tej strony jeżeli ktoś ma jakieś pomysły byłbym wdzieczny za podpowiedzi. bungalows.szm.sk/index-pol.htm Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl