Forum dyskusyjne

Maria Kralewska - czy ktoś korzystał z usług

kategoria podróże po świecie

kraj Peru

belzebub dołączył
20.02.2007

belzebub 15:55 | 03.09.2008

Pytanie ja w tytule. Czy ktos korzystał z usług tej Pani ?

emski dołączył
13.12.2003

emski 18:46 | 03.09.2008

nie pani tylko pana i ja uzywalem raztzn nie pana tylko agencje :-))

belzebub dołączył
20.02.2007

belzebub 20:46 | 03.09.2008

Wiem, ze zdarza się, iż męzczyzna ma na imię Maria, ale akurat w tym przypadku Maria Kralewska jest zdecydowanie Panią. Myślę, iż mogłaby sie obrazic za nazywanie jej panem :)
Skoro korzystałeś z jej biura, to poprosze o opinię. Planuję różnież skorzystać, dlatego chciałabym wiedziec jak najwiecej.

emski dołączył
13.12.2003

emski 22:19 | 03.09.2008

Maria Kralewska to prawdziwa kobieta ale klientami zajmuje sie jej syn Pawel dlatego powiedzialem mezczyzna :-)) w sumie raz ich uzylem do specyficznego programu ktory sobie ulozylem i bylo OK oprocz tego ze wyladowalem o 5 rano w Limie i i mialem leciec dalej a klient sie nie pokazal przez 2 godziny az mnie przyprawil o panike i bylemo moment o kupowania biletu na wlasna reke oczywiscie przepraszal kajal sie i w sumienadrobil to jak wrocilem do Limy servis byl OK bez zadnych problemow i moge ich polecic mialem przez nich dobre ceny na hotele reszta w byla w normie

belzebub dołączył
20.02.2007

belzebub 22:32 | 03.09.2008

Czyli, jeśli dobrze rozumiem, sam ułożyłes sobie plan wycieczki, a oni zajęli sie tylko rezerwacją hoteli? czy miałes tez przewodnika na całej trasie?
I na czym polegała specyficznośc Twego programu - jesli oczywiscie wolno wiedzieć :)

emski dołączył
13.12.2003

emski 22:47 | 03.09.2008

tak plan ulozylem sobie sam oni sie dostosowali do moich wymogow tzn zalawili wszystkie przeloty ktorych mailem sporo hotele a wiec odbior z lotniska i na lotnisko w paru przypadkach uzylem ich przewodnika mial byc angielsko jezyczny akle sie okazaloze jest hiszpanskoitak sie porozumiewalismy w sumie nie narzekam oprocz tego incydentu w Limie co sie zdarza bo mozna trafic gorzej jak sie nieraz przeknalem

belzebub dołączył
20.02.2007

Akinom dołączył
14.06.2006

Akinom 15:08 | 04.09.2008

Sama z biura Pani Kralewskiej nie korzystalam, gdyz generalnie z biur nie korzystam, ale polecilam go wielu osobom, ktore sobie chwalily jej servis i ceny.

Akinom dołączył
14.06.2006

Akinom 15:08 | 04.09.2008

Sama z biura Pani Kralewskiej nie korzystalam, gdyz generalnie z biur nie korzystam, ale polecilam go wielu osobom, ktore sobie chwalily jej servis i ceny.

Akinom dołączył
14.06.2006

Akinom 15:07 | 04.09.2008

Akinom dołączył
14.06.2006

Akinom 15:07 | 04.09.2008

adamko dołączył
22.09.2008

adamko 16:38 | 22.09.2008

W czerwcu/lipcu przemierzyłem z rodziną Peru (ponad 3 tygodnie). Program (indywidualny, tylko dla nas) został przygotowany we współpracy z biurem p. Kralewskiej: Lima - Iquitos - Lima - Nasca - Arequipa - wąwóz Colca - Puno - Cusco - Salkantaya trekking do Machu Picchu - Cusco - Lima. Kilka przelotów, przejazdy autobusami turystycznymi, city toury, transfery, przewodnicy, rezerwacje hoteli. Program napięty na maksa. Wszystko było super i na czas, żadnej kiszki. Gdybyśmy mieli zrobić to sami, musielibyśmy poświęcić sporo czasu, zarówno w domu jak i na miejscu. Na trasie spotkaliśmy kilkanaście grup Polaków, od kilku- do 40-osobowych. Wszystkie zorganizowane przez biuro p. Kralewskiej. Połowa grup była z Chicago. Po Limie oprowadzała nas osobiście p. Kralewska na zmianę z mężem, rodowitym Peruwiańczykiem po studiach w Polsce. Na trasie spotkaliśmy Amerykanina, który wszystkie noclegi zarezerwował w internecie i w żadnym z hoteli nic o tym nie wiedzieli. Słowem: pierwszy raz korzystałem z pomocy biura i gorąco polecam.

belzebub dołączył
20.02.2007

belzebub 19:36 | 22.09.2008

Hej, dzieki za informacje. Czyli rozumiem, że podczas całej trasy mieliście swojego indywidualnego przewodnika, który wszędzie w Wami jeździł i oprowadzał? Ile takie cos kosztuje?

adamko dołączył
22.09.2008

adamko 14:07 | 26.09.2008

W każdym miejscu był inny, lokalny przewodnik. Odbierał nas z hotelu i prowadził w góry, na miasto lub wiózł busem z kierowcą np. na trasę po zabytkach inkaskich wokół Cusco. Trochę to kosztowało, ale warto było. Każda trasa może być inna, więc najlepiej poprosić mailem (mariakralewska.com.pe) o wycenę.

senia dołączył
20.06.2008

senia 22:07 | 22.09.2008

Czytam czytam i pytam: jak name tego biura?

seba71 dołączył
19.06.2008

seba71 22:45 | 30.09.2008

adamko czy możesz podać swój e-mail ??

Akinom dołączył
14.06.2006

Akinom 22:14 | 22.09.2008

Nie musisz miec nazwy biura aby znalesc osobe w internecie ktora jest tak znana. Wchodzisz na google i wciskasz imie i nazwisko.
Po za tym czy istnieje w jezyku poslkim slowo name?????????????

senia dołączył
20.06.2008

senia 10:54 | 12.10.2008

ok, poradziłam sobie, a słowo name ma coś pod górkę? przeszkadza? dajmy spokój...

asikkk35 dołączył
22.03.2011

asikkk35 14:25 | 23.03.2011

A ja nic nie słyszałam o Pani Kralewskiej, ale w sumie dobrze bo wyjechałam do Peru i Boliwii z polskiego biura, z Wrocławia i było świetnie. Przed wyjazdem słyszałam, że przykładają dużą wage do peruwiańskiej tradycji i lokalnych ludzi i chyba własnie to mnie przekonało. Poznałam Peru, chociaż w 14 dni jest to dość trudne zadanie. Bez zadnych stresów, z lotniska we Wrocławiu i po przystepnych cenach udalo mi się zobaczyc moje największe marzenie - Machu Picchu i Jezioro Titicaca. Ten kraj to bajka! Biuro ma chyba swoja strone internetowa, o ile dobrze pamietam to www.peru24.pl  warto zobaczyc.
Pozdrawiam, zapalona podróżniczka

Irek_M dołączył
22.01.2016

Irek_M 10:03 | 22.01.2016

Korzystaliśmy w marcu 2014 roku - wycieczka indywidualna, czas trwania miesiąc. Jesteśmy bardzo zadowoleni, wycieczka w pełni spełniła nasze oczekiwania, zarówno pod względem wrażeń, jak i ceny

Bella3 dołączył
09.05.2016

Bella3 08:01 | 11.05.2016

My z mężem korzystaliśmy z lokalnego biura podróży z Peru (Arequipa). Jesteśmy bardzo zadowoleni, w każdym mieście mieliśmy innego przewodnika, wszyscy świetnie mówią po angielsku. Ceny też o wiele tańsze niż polskie biura podróży. Jeśli grupa jest większa to polski pilot też jest dodawany do grupy. Wszystko super zorganizowane. Strona internetowa biura to www.alpinca.pl 

fesma dołączył
18.11.2013

fesma 20:06 | 13.05.2016

Witaj Bella3, bardzo jestem ciekaw waszych doswiadczen z tym biurem, Chcialbym w tym roku z dzieckiem (13 lat) polecic do Peru. Byc moze skozystalbym przez polecanego przez Ciebie operatora. Odwiedzilem ich strone, po za kontaktem internetowym nie ma rzadnych telefonow. Moze masz kontakt do Izabelii? Potrzebuje wiecej informacji na ich temat, jezeli mozesz, to bede wdzieczny za pomoc. Pozdrowienia, Marek Moj mail: mfesnak@onet.eu lub tel 604 504030.

Sikor dołączył
24.08.2016

Sikor 11:00 | 31.10.2016

Witam Forumowiczów.

Korzystałem z usług tego biura na przełomie września i października 2016 i jestem mega zadowolony! Zjeździłem z nimi Peru (Lima, Paracas, Ica, Arequipa, Chivay, Kanion Colca, Puno, Cuzco, Iquitos) i Boliwie (La Paz), wszędzie miałem przewodników (często tylko dla mnie jednego), zapewnione hotele i przejazdy (super nowoczesne autokary i samoloty) za cenę, która była bardzo przystępna. Jestem pewien, że jeśli pojechałbym sam bez ich pomocy, to zapłaciłbym za wyprawę o wiele więcej i zobaczył o wiele mniej.
Pozdrawiam
Krzysiek Sikorski

Ela30 dołączył
12.05.2011

Ela30 12:02 | 31.10.2016

Sikor,
którego biuro dotyczy Twój komentarz - Marii Krajewskiej czy Alpinca? Rozważamy wyjazd w następnym roku do Peru i może Ekwadoru i szukamy jakiegoś sprawdzonego biura, a Twój komentarz brzmi zachęcająco :)

bynio dołączył
05.09.2008

bynio 14:29 | 31.10.2016

Przykro mi, ale strasznie mnie rozśmieszyłeś. Rozumiem, że jak komuś nie chce się lub nie umie zorganizować sobie wyjazdu to biuro podróży jest rozwiązaniem w tej kwestii. Ale napisać, że dzięki niemu zaoszczędziłeś pieniądze to niezła wtopa. Kontaktowałem się z p.Kralewską popdczas organizowania wyjazdu na Galapagos i jej oferta dotycząca wysp jak i objazdu po Ekwadorze była duuuuuuużo za droga, szczególnie wysp. Okazało się, że to samo zrobiliśmy za 70% jej ceny w lepszym standardzie. Mogę podać wyliczenia, bo mam zapisane. Włącznie np. z raftingiem po Rios Ecuador. Grupa liczyła 5 osób, wiec kwota ogólna była spora. Licz jak chcesz. Nie ma to jak dobra reklama, czyżby polskie biura podróży zmieniły tour operatora w tamtym terenie, bo kiedyś wszystkie polskie biura podróży korzystały z usług p.Kralewskiej.
Pozdrawiam oszczędzających dzięki biurom podróży.
Zbyszek

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl