Forum dyskusyjne


Club Esplanade- czy ktoś był

kategoria podróżowanie z dziećmi

kraj Tunezja

Katosy dołączył
16.01.2005

Katosy 18:37 | 04.08.2005

13 sierpnia lecimy do Tunezji na wczasy.Będziemy mieszkali w Clubie Esplanade.Jeżelui ktoś tam był to prosimy o jakieś info na temat tego miejsca.


annwrz dołączył
11.08.2005

annwrz 14:03 | 11.08.2005

Witam byłam tam tydzień tenu.Jak na cenę jaką należy zaplacic za hotel to jest oki.Blisko centrum , Jedzenie dobre choć sniadanie monotonne.pokoje skromne ale czyste.Jeśli trafisz do takiego gdzie słabo działa klima poproś o zmianę - nie ma problemu ze zmianą.Plaza hotelowa wąska ale czysta .Animatorzy umilają czas na basenie.Można samemu podróżować po okolicy pociągiem-bardzo tanio i taksowkami.Pozdrawiam i życzę miłego wypoczynkuStrefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl