Forum dyskusyjne

Indie styczeń 2009

kategoria podróże po świecie

kraj Indie

Viki dołączył
24.05.2008

Viki 23:44 | 22.09.2008

szukamy chętnych na wyjazd do Indii w styczniu 2009. 3 tygodnie, trasa do ustalenia wsród uczestników:-).

andrzej25 dołączył
10.08.2007

andrzej25 09:35 | 24.09.2008

Witaj Viki!!!

Na imię mi Andrzej, mam 26 lat, bardzo zaciekawił mnie Twój post, jestem zainteresowany wyjazdem do Indii. Proszę w tym celu bys się ze mna skontaktowała co umożliwi nam przedyskutowanie tej sprawy. Proszę oto mój e-mail: jedrekxy@go2.pl, gg: 7914628

dzikuska dołączył
26.09.2008

dzikuska 10:46 | 26.09.2008

Hej. Ja również jestem zainteresowana wyjazdem do Indii. Podaję mojego maila: kinga5kinga@wp.pl i czekam na jakiś kontakt. Pozdrawiam

skyscraper dołączył
22.10.2008

skyscraper 00:08 | 22.10.2008

Jeśli nie jest za późno... W styczniu będę planuję podróż po Indiach (od listopada będę na południu, ale mogę zacząć z innego miejsca). Jestem zainteresowany dołączeniem do grupy. Proszę o info na silent_man (małpa) wp.pl

pozdrowienia
Michał

Easy dołączył
27.10.2008

Easy 13:45 | 27.10.2008

Plan jest taki, że również mnie ma zanieść w tamte rejony w styczniu przyszłego roku. Mam wstępne pomysły na zagospodarowanie czasu, ale... :-)
izabela.kaminska[at]op.pl

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl