Forum dyskusyjne


samochodem do Azji

kategoria podróże po świecie

kasiak dołączył
19.04.2006

kasiak 11:33 | 23.09.2008

Mamy w planach odbyć podróż samochodem do azji (przez Turcję, Iran, Pakistan, Indie, Nepal i z powrotem przez Uzbekistan, Rosje, Ukraine). Czy ktoś z was pokonał taką trase (badź częściowo) autem? Jeśli tak to ile czasu zajeła i jaki był orientacyjny koszt? Pzdr


matkowka dołączył
30.08.2006

matkowka 19:39 | 30.09.2008

Piękny plan, ja niesttey jestem niewolnikiem urlopu. a tak z ciekawości jakim autem?


Yanas dołączył
12.12.2005

Yanas 19:46 | 30.09.2008

plan za rozsądne pieniądze i bez porządnego wsparcia niewykonalny w zasadzie.potrzebny jest carnet de passage,co sie da zalatwic za 10tys kaucji na samochód.druga sprawa to pytanie jak chcesz dotrzeć z indii do uzbekistanu ominając afganistan lub turkmenistan.


matkowka dołączył
30.08.2006

matkowka 12:34 | 01.10.2008

trochę racji wtym jest,polecam dokładne przestudiowanie strony www.landcruising.nl/  ,parka jadąca już parę lat, ale z tego co wiem to sprzedali wszystko co mieli przed wyjazdem. Jeśli potrzebyjecie info w temacie przygotowania samochodu, co jest kluczowe, to piszcie. pozdrawiam.ewaStrefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl