Forum dyskusyjne

Właśnie wrocilem z Meksyku

kategoria podróże po świecie

kraj Meksyk

beta.3 dołączył
25.09.2008

beta.3 23:06 | 25.09.2008

Wlasnie wrócilem z wojaży po Meksyku. Jestem zadowolony, a tak
naprawde trudno mi czasami dogodzic. Jesli macie juz poradnik-
przewodnik mogę dać namiary do świetnych pilotow-przewodników w
Meksyku. Mieszkają na stałe w Playa del Carmen, to małżeństwo Ewa i
Pawel, pracuja dla biura podrozy . Sluchajcie oboje to
swietni ludzie, pelni energi i wiedzy. Zwiedzilismy z Ewa i Pawlem
duzo ciekawych miejsc Chichen Itza, Tulum, Sian Kaan ,pływalismy w
cenotach. To dzieki Ewie zobaczylismy Xcaret i show. Ewa gracias!!!
Wiemy o majach wiecej niz z niejednej ksiazki, a wiedza o życiu
codziennym w Meksyku w wykonaniu Ewy to poezja. Mowią rzeczowo, ze
smakiem, są bardzo bardzo sympatyczni i cierpliwi. Bylismy jak to
sie mówi solo, i tylko przypadkiem trafiliśmy na nich. Dziekujemy za
opieke i urozmaicenie czasu. Ewa i Pawel to świetny nabytek dla
firmy. A ze nie jestem gołosłowny to na dowód jak nam było dobrze
wrócimy tam, własnie do nich ,pod ich opiekę bo jest wiele miejsc na
Jukatanie, które nie zdazylismy zobaczyc.Dobry pomysł miało
szefostwo Destino zatrudniając małżeństwo, bo naprawdę wypoczynek w
takiej atmosferze jest super. Czuliśmy sie jak czlonkowie rodziny a
nie turyści. Hasta luego amigos!!Nie bójcie się jechać wiedząc , że
są takie osoby , które pomogą i zaopiekują sie wami.

adamsq3 dołączył
29.09.2008

adamsq3 19:55 | 29.09.2008

hej , lece z siostra 26 pazdziernika do Meksyku na 3 tygodnie. Sam ogranizowałem sobie wyjazd i pobyt. Mamy zamiar zwiedzic - Mexico City , Pueble, Teotihuancan, Guadalupe, Meride, Dzibilchaltun, Campeche, Edzna, Celestun, Uxmal, Izamal, Kabah, Sayil, Xlapak, Labna, Grutas de Loltun, Chichen Itza, Cancun, Tulum, Xcaret, Xpu-ha, Coba, :) Troszke tego jest - jesli możesz to co byś mi jeszcze doradzil zeby zobaczyc???
Z gory dzieki za info.

beta.3 dołączył
25.09.2008

beta.3 23:39 | 29.09.2008

Wybieraj z razsadkiem trasy bo moze Cie zmylic ilosc kilometrow. Ja bylem tylko na Jukatanie wiec nie znam Meksyku z tej strony. Jak chcesz dam Ci namiary na Pawla. i Ewe oni Ci pomogą. Trasa jaka wybrales jest swietna, alemusi na nia rzucic okiem fachowiec.Odpisz jak Ci sie uda ja przejechac i podziel sie wiadomosciami. Ja znam Chichen Itza i uwierz bez polskiego pilota i jego opowiadania o majach nie skumasz nic.,Tulum piekne ale polacz to z cenota tak jak my, Xcaret wyberz sie z rana - caly dzien masz co robic, a show to bajka. Polecam Sian Kaan opcje z jeepami - cudo. Coba owszem ale to 6 km strefy , jednak masz tez tam do wyboru rower, riksze ja jesli jest kondycja piechotka. Adres do moich przyjaciol w meksyku moge dac ale to juz prywatnie. pozdrawiam

Jastinaa dołączył
20.07.2008

Jastinaa 12:55 | 30.09.2008

Witam. Wybieram się w podobną pdróż jak wy mniej więcej trasa taka sama ale w grudniu. Liczę na małą podpowiedź z Twojej strony :) czy rezerwowałeś noclegi przez internet czy zamieszarz już na miejscu czegoś szukać? A przejazdy planujecie autobusami czy może maicie jakiś inny pomysł? Z góry dziękuję za podpowiedź.
pozdrawiam Justyna mój e-mail jastinaa@interia.pl

Jastinaa dołączył
20.07.2008

Jastinaa 12:56 | 30.09.2008

oczywiscie to było zapytanie do adama:)

Jastinaa dołączył
20.07.2008

Jastinaa 13:02 | 30.09.2008

a teraz pytanie do beta.3
Jak można tych wspaniałych ludzi wynająć bo rozumiem że świadczą usługi przewodników. Czy przez firmę Destino czy bezpośrednio do nich należy się zwrócić? Jadę w grudniu i chcę przejachać kawał Meksyku i dobrze by było gdyby chociaż na kawałku tej trasy mieć przewodnika. Bardzo proszę o kontakt jastinaa@interia.pl. I zasadnicze pytanie jakie są koszty.
pozdrawiam
Justyna

adamsq3 dołączył
29.09.2008

adamsq3 21:26 | 30.09.2008

elo elo :)
beta.3 prosze o kontakt prywatny - adamsq3@gazeta.pl - jesli mozesz podaj mi adres do tej pary oraz jesli masz takie info to cene za ich uslugi.
pozdrawiam
P.S. jesli moge o co jeszcze zapytac to chciałbym uzyskac wiadomosc dotyczaca przewozu bagazu - lece Iberia - czy jest duze prawdopodobienstwo ze moj bagaz doleci i nie zgubi sie??Słyszałem ze w Iberii czesto gina bagaze.Prawda to??Pierwszy raz lece z tym przowoźnikiem.
P.S1. napewno dam znac po powrocie :)

beta.3 dołączył
25.09.2008

beta.3 22:08 | 01.10.2008

ZA ZGODA MOICH PRZYJACIOL PODAJE ICH NAMIAR
ewa.pytel@gmail.com
napewno wam pomoga

destinomexico dołączył
29.10.2008

destinomexico 01:08 | 29.10.2008

Witam serdecznie,
Cieszy nas opinia bezstronnego turyty, takze uwazamy, ze warto podrozowac z dobrymi i profesjonalnymi biurami podrozy. Dziekujemy za wpis i zapraszamy niezdecydowanych turystow do skorzytsania z naszej oferty.
Z podrozniczym pozdrowieniem,

Jarek MROZEK,
Destino Mexico

anag dołączył
14.04.2006

anag 08:29 | 29.10.2008

Troche zbyt entuzjastyczny ten "bezstronny turysta" jak na moj gust...

Byc moze Wasze biuro podrozy jest rzeczywiscie "dobre i profesjonalne" - informacja dla mnie akurat zbedna, bo z biur nie korzystam.

Denerwuje mnie jedynie, ze niektorzy funduja sobie darmowa reklame na tym forum, a Admin na to pozwala. Sprobojcie zrobic to samo np. na forum Lonely Planet - bez szans...

marek.kos dołączył
29.01.2007

marek.kos 10:24 | 29.10.2008

Rzeczywiście trochę podejrzany jest ten "bezstronny turysta". Jego pierwsze zdanie, to "Wlasnie wrócilem z wojaży po Meksyku", a tymczasem wysłał tego posta właśnie z Meksyku:
189.149.145.24 = dsl-189-149-145-24.prod-infinitum.com.mx

adamos25 dołączył
11.03.2009

adamos25 15:53 | 11.03.2009

witam, czy możesz mi podac namiar na tych przewodników?

meksio dołączył
07.04.2009

meksio 21:26 | 07.04.2009

No coz, dzieki czlowiekowi o niku: marek.kos, ktorego link znajduje sie ponizej wiemy juz ze beta.3 to falszywy i obludny post autoreklamujacy biuro destinomexico, destino mexico.
Do historii przejdo slawa wlasnie wrocliel z meksyku, a jak sie okazuje pisal to bedac w meksyku.
Od razu tez na fórum pojawil sie mrozek co jest kolejnym dowodem utraty rynku tego goscia w meksyku.
Takie zachowanie jest ponizej krytyki i niegodne agenta turystycznego, widac brak grup i duzo wolnego czasu plus zagladajacy w oczka kryzys moze popychac nawet do takich plytkich i niuczciwych posuniec.
Pozdrowienia z Mexico dla forumowiczow.

usunięty/nieznany 21:46 | 07.04.2009

a ja mam pytanie - po co ktos odgrzewa stary temat..... ???????? To ze to reklama z wpisami Justinee etc to slepy widzial??

destinomexico dołączył
29.10.2008

destinomexico 23:29 | 29.06.2012

Przykro mi bardzo z powodu wpisu, ktorego autorem okazala sie byc Pani Ewa PYTEL-SKIBA, robiac sobie autorekalme kosztem biuro podrozy Destino Mexico (beta.3)
Aktualnie, po zwolnieniu jej z pracy, ta Pani ukrywa sie pod marka Mexico Entero i wraz ze swoim mezem, rowniez dawnym pracownikiem Destino Mexico prowadzi aktualnie agencje turystyczna w Meksyku.
Bardzo dobrze znane nam sa praktyki autoreklamy Tej Pani, zreszta wszyscy zainteresowani bez trudu znajda w internecie wiele podobnych przykladow, szkoda tylko, ze przez takie bezmyslne dzialania cierpia inne biura podrozy, prowadzace rzetelna i uczciwa dzialalnosc turystyczna.
Jeszcze raz wypada mi przeprosic te osoby, ktore moly poczuc sie zmanipulowane wprowadzajacymi dezinformacje wpisami Pani PYTEL, tym bardziej, ze w tle pojawila sie nazwa naszej firmy.
Z powazaniem,
Jarek MROZEK,
Destino Mexico,

huevos2008@gmail.com dołączył
09.04.2009

huevos2008@gmail.com 08:47 | 09.04.2009

Zazdroszcze.

Bylem w Playa del Carmen, piekne miejsce.
zastanawiam sie tylko dlaczego ludzie potrzebuja przewodnikow w tak latwym kraju do podrozowania jak Meksyk:)

Pozdrawiam serdecznie,
Leonard

roterka dołączył
16.10.2007

roterka 19:00 | 01.11.2010

zgadzam się z Leonardem. zarówno co do pięknosci miejsca jak i łatwości podróżowania. Nie mając nawet z sobą mapy, w mkażdym miasteczku są kafejki internetowe i można dokłądnie sprawdzic trasę. Poza tym, meksykańskie drogi są jak w USA - proste! Przestrzegam jednak przed opłatami za autostradę. jest drozej niż w PL :D a drogą tą jedzie sie np z Chichen Itzy do Cancun. Polecam Tulum!!! można zakosztować życia w kabanach w iście ekologicznym stylu :D tylko w XII - I trochę wieje ;) i ta przepyszna arrachera !! mniam :)

umka dołączył
29.10.2010

umka 19:07 | 30.10.2010

czy jest w meksyku zagrożenie malaria i durem brzusznym? i co z woda pitna /

iba4 dołączył
06.01.2010

iba4 13:44 | 02.11.2010

byłem teraz w Mexico 3 tyg. i dla porównania wyjazd do Teotihuacan z Hostelu kosztował 290 peso za osobę a ja z żoną zrobiłem tą samą trasę za 250 peso za dwie osoby,nie poto człowiek wlecze się na własną rękę tyle kilometrów by potem na miejscu korzystać z pomocy biór,bezsens.Wszystko można zrobic samemu,na miejscu jest łatwiej niż to wygląda

gusika dołączył
22.12.2006

gusika 21:57 | 13.11.2010

Faktycznie zenada z tym Mrozkiem, biurem, darmocha-reklama. Jestem typem podroznika bez przewodnika i bez biura i takie posty mnie cholernie wnerwiaja. Ciesze sie ze Marek Kos czuwa:) Odkopuje konto na globtroterze, bo chce ruszyc do Meksyku, w marcu 2 tyg. Bede wdzieczna za wszelkie ciekawe info (moze byc na skrzynke globtrotera)- jak tanio dotrzec, gdzie sie lokowac, czym przemieszczac, budzet itd. (iba4 moze cos skrobniesz?) pozdrawiam

radekzgiza dołączył
05.12.2013

radekzgiza 21:42 | 05.12.2013

witam ,prosil bym namiary na te malzenstwo przewodnikow,21 grudnia lece do Cancun i z tamtad bede sie kierowal na Carmen i Chiapas ,prosil bym bardzo o jakis nr,tel lub e-mail pozdrawiam Radoslaw Szostkiewicz

szokmen dołączył
04.02.2015

szokmen 13:56 | 04.02.2015

Witam, wlasnie wrocilem z Meksyku i zainspirowaly mnie tamtejsze, spotykane na kazdym kroku czaszki :) Jezeli ktos z Was zakochal sie w nich tak samo jak ja to moze spodobaja mu sie moje wypociny, ktore stworzylem i chce zaczac produkowac :)
Serdecznie zapraszam:
sikalafo.cupsell.pl

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl