Forum dyskusyjne

Rosja Bajkał - poszukiwane materiały przydatne w podróży

kategoria podróże po świecie

kraj Rosja

seraph dołączył
03.05.2008

seraph 18:41 | 28.09.2008

Witam, poszukuję wszelkich map drogowych Rosji i topograficznych okolic jeziora Bajkał. Także wszelkich innych rzeczy, które mogą przydać się podczas podróży w głąb Rosji. Jeśli ktoś posiadałby coklowiek z tego zaresu w wersji elektronicznej, prosiłbym o udostępnienie materiałów w miarę możliwości.

mlabieniec dołączył
25.09.2008

mlabieniec 09:07 | 30.09.2008

Witam,
ja spedzilam miesiac nad Bajkalem i w jego okolicach podczas tych wakacji. Polecam goraco skorzystac z przewodnika (jedynego jaki pojawil sie na polskim rynku) pt. Bajkal - Morze Syberii, wydawnictwa Bezdroze. Najlepiej jak najnowsze wydanie (chyba 2007 r)). Przewodnik b dobrze oddaje tatmosfere tam panujaca a i ceny lepiej pasuja do tych jakie obecnie tam obowiazuja.
Jesli chodzi o mapy to my zakupilismy poprzez ksiegarnie wysylkowe. Mozna tam nabyc wiele cennych map. Takze nad samym Bajkalem istniejer mozliwosc zakupu. My osobiscie zaopatrzylismy sie w dodatkowe w Ulan-Ude i w Irkucku.
Jesli moglabym jeszcze jakos pomoc to bardzo prosze pod ten adres :
magdalab@biol.uni.lodz.pl

ankh82 dołączył
01.07.2008

ankh82 10:40 | 30.09.2008

w samym irkucku jest ksiegarnia kartograficzna- nad rzeka, a i w moskwie jest tez tego troche.

wlodek dołączył
25.12.2008

wlodek 15:54 | 25.12.2008

Wiem ,że przed wyjazdem zawsze jest strach i chęć uzyskania jak najwięcej informacji o miejscu dokąd zmierzamy.Jednakże z mapami i planami miast szczególnie Irkucka nie ma problemów. Można je kupić począwszy od dworca kolejowego w samym Irkucku jak i w Chudżrie na Olchonie.Jedynie radzę zaopatrzyć w mapę doliny tunkijskiej w Irkucku.
To są dane z lipca 2008 roku.

Hrihorij dołączył
27.07.2007

Hrihorij 16:45 | 25.12.2008

Polecam mapy na stronie: mapstor.com/ 
Po otwarciu strony klikasz "downloaded for free" i wybierasz region i skalę mapy.
Powodzenia

markopolo374 dołączył
18.09.2008

markopolo374 22:14 | 15.02.2009

Ja bez mapy przejechałem:Syberię i Mongolię.Koniec języka za przewodnika.Angielski mało pomocny-tylko Rosyjski i nie będzie żadnych problemów.Nie trać NADZIEI.pOZDRAWIAM

SuShe dołączył
20.02.2009

SuShe 20:30 | 20.02.2009

Ja podobnie, mapę miałam, ale tak naprawdę pozdstawowym drogowskazem byli ludzie :)

zajonc dołączył
06.10.2008

zajonc 00:57 | 14.06.2009

en.poehali.org/maps 
Świetna strona. Wystarczy przybliżyć miejsce o które nam chodzi, klikną dwa razy i po prawej stronie pojawią się linki do map które są dostępne dla danego regionu

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl