Forum dyskusyjne

Info

kategoria podróże po świecie

kraj Peru

Jasira dołączył
28.09.2008

Jasira 21:41 | 28.09.2008

Bardzo proszę o informacje w jaki sposób mogę sama zorganizować wyjazd do Peru lub Indii. Bardzo chciałabym tam pojechać a nie za bardzo wiem jak to zorganizować. Oferty biur podróży są mało atrakcyjne no i drogie. Pozdrawiam

adamsq3 dołączył
29.09.2008

adamsq3 21:52 | 30.09.2008

hej, ja tez swego czasu sie interesowałem Peru i wyjazdem tam, mysle ze sama możesz sobie to taniej zorganizowac i zobaczyc przy tym wiecej miejsc.
Obecnie przygotowałem podroz do Meksyku i wyszlo mi to duzo taniej niz przez biuro podrozy a w dodatku wiecej zobacze (nie mowiac juz o tym ze z biurem niektore rzeczy zobaczylbym przejezdzajac obok tego).
Ja przy swoim palnowaniu glownie szukalem wiadomosci na ichniejszych stronach internetowych oraz w przewodniku Pascala oraz na forach takich jak to :).
Jesli znasz ang to smialo klikaj i szukaj sobie co chcesz zobaczyc :)
pozdrawiam

Jasira dołączył
28.09.2008

Jasira 20:56 | 01.10.2008

Bardzo dziękuję za cenne rady. Na pewno skorzystam. Czy Meksyk już zdobyty? Czy dopiero czeka na odkrycie? Pozdrawiam

Jasira dołączył
28.09.2008

Jasira 20:55 | 01.10.2008

Bardzo dziękuję za cenne rady. Na pewno skorzystam. Czy Meksyk już zdobyty? Czy dopiero czeka na odkrycie? Pozdrawiam

Jasira dołączył
28.09.2008

Jasira 20:55 | 01.10.2008

eemmii dołączył
18.02.2007

eemmii 12:50 | 03.10.2008

Ja bylamw tym roku z siostra w Peru, w zeszlym w Azji i sama wszystko organizowalam. Najgorzej zaczac, jak juz ruszysz z miejsca too...
Pamietaj o szczepieniach!! Ja czerpalam info glownie z relacji innych ludzi, ktorzy tam byli. Jak dla mnie najlepsze i najpewniejsze zrodlo wiedzy. Przeczytaj wszytskie relacje i fora na stronach takich jak ta i wyjazd bedzie prawie gotowy.
Polecam organizowanie samemu podrozy bez porownania z oferta biur.

pozdrawiam
zycze duzo niezapomnianych wyjazdow

ola colorperu dołączył
12.02.2009

ola colorperu 20:06 | 12.02.2009

Czesc,
Mieszkam w Peru i prowadze niewielie biuro podrozy. Wiem, ze nie wszyscy korzystaja z uslug biur, ale nasz konwencja jest nieco inna, poniezwaz, nasze wycieczki nie sa stereotypowe i robione na zyczenie klienta, czyli szyte na miare..
Oprocz tego polecam stronke:www.peru.info/e_ftoiperueng.asp 
- generalne info o calym Peru.
Powodzenia, OLA

LDT dołączył
14.11.2008

LDT 20:46 | 29.11.2008

Bylam i w Peru (2007) i w Indiach (2008). Roznica finansowa znacząca samolot do Peru 3700pln do Indii 1600pln...
nie ma sensu jechac z biurem podróży, ominą cie najciekawsze smaczki:)
Kup przewodnik Pascala tam masz wszystko co potrzebujesz, i poszperaj w internecie, poszukaj relacji z wypraw.
O wiele ciekawsza zabawa jadac samemu!:)
powodzenia!
Pzdr!

rumcajs_ dołączył
07.09.2006

rumcajs_ 16:29 | 26.12.2008

w wakacje organizuje wyjazd do peru z grupa znajomych,
jak jestes zainteresowana to daj znac
jarek_lut@yahoo.cam

aagisu dołączył
27.12.2008

aagisu 20:40 | 28.12.2008

Podstawa to dobry przewodnik. W przypadku Indii jest to Lonely Planet. Niestety tylko po angielsku.

marcinmmz dołączył
30.07.2008

marcinmmz 11:27 | 29.12.2008

w październiku wróciłem z wakacji, 2 miechy w Peru i Boliwii, wszystko organizowaliśmy sami, w razie pytań pisz a chętnie odpowiem

pzdr

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl