Forum dyskusyjne

Północ Indii - Amritsar Dharamsala McLeod Ganj Manali - Nepal w 2 tygodnie

kategoria podróże po świecie

kraj Indie

@guo dołączył
09.06.2008

@guo 12:39 | 29.09.2008

Namaste podróżnicy! Prosze o rade. Planuje trip (jak w temacie). Jestem obecnie w Jaipurze, wiec stad bede wyjezdzac. Podroz jedynei autobusem lub pociagiem, samolot odpada, bo za drogi. Pytanie, czy dam rade zwiedzic wszytske te miejsca w 2 tygodnie, zakladajac powyzsze? POlnocne Indie i najwazniejszy McLeod Ganj a nastepnie Nepal, czy jest to mozliwe czy raczej np. odpuscic sobie Nepal (katmandu) i zostac w dharmasala dluzej lub innym fajnym miejscu, o ktorym byc moze jeszcze nie wiem. Chodzi mi oczywiscie o przyjemna podroz, bez gonienia i zaliczania jedynie tych miejsc.
Z gory dzieki za pomoc! Bede baaardzo wdzieczna!!

Yanas dołączył
12.12.2005

Yanas 15:09 | 29.09.2008

te 2 tyg to z Nepalem liczysz?Jeśli tak to absurdalnie bezsensowny plan.Zobacz na mapie ile jest km z manali do Kathmandu..

beithe dołączył
16.03.2002

beithe 17:26 | 29.09.2008

Polecam Ladakh - ja jechałam trasą Amritsar-Dharamsala-Manali-Leh. Tylko wtedy to duża szansa choroby wysokościowej - na trasie Manali-Leh jest duża różnica wysokości i praktycznie nie da się spędzić pierwszego noclegu poniżej 4000. Lepiej jechać do Leh przez Jammu, tylko przez Kashmir ze względu na sytuację polityczną nie zawsze da się przejechać - my pojechaliśmy tam w drodze powrotnej.

domi_de dołączył
08.09.2008

domi_de 20:08 | 29.09.2008

może faktycznie lepiej rozejrzeć się po okolicy, indyjskie Himalaje tez zapierają dech.. bo ja w Nepalu trafiłam na strajk na przykład i musiałam spędzić noc w miejscu przypadkowym. jeśli masz 2 tygodnie na Nepal tylko to już coś, po górach się nie nachodzisz, ale krótki trekking typu Poon Hill już można zaliczyć i parę nocek w Katmandu.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl