Forum dyskusyjne


Dodanie pola 34 Parę informacji o mnie 34

kategoria uwagi do forum i serwisu

AMKB dołączył
15.09.2008

AMKB 03:10 | 01.10.2008

Jestem tu na tym forum dopiero od miesiąca i niestety nie zawsze znam historie i powoązania. Dlatego też bardzo szybko naraziłem się niektórym "Globtroterom" swoimi uwagami lub ocenami. Usiłowałem znaleźć miejsce, gdzie mógłbym wszystkim wyjaśnić np. moje zasady oceniania (bo usiłuję trzymać się pewnych zasad), informacji o sobie, swoich poglądach (np. to, że nie oceniam zdjęć z Polski i przyrodniczych makrofotografii) i paru innych spraw. Często szukam takich informacji o innych użytkownikach też. Wydaje mi się, że przy profilu każdego użytkownika powinno być pole zatytułowane np. "Moje informacje" lub podobnie, tak aby po kliknięciu na identyfikator wyświetliło się to razem z innymi informacjami. Każdy użytkownik dodawałby tam informacje, które by uważał za istotne. Co o tym sądzicie?Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl