Forum dyskusyjne


Jak tam bankomaty

kategoria podróże po świecie

kraj Indie

wanda dołączył
04.10.2008

wanda 16:25 | 04.10.2008

Za miesiąc jadę do Indii sama i przedzieram się przez wpisy i relacje. Bardzo pomocne! Dzięki wszystkim! Mam dodatkowe pytanko - macie doświadczenia z bankomatami? To by redukowało koniecznośc dużej gotówki przy sobie... Będę w większości w miastach, więc powinno się udac....


Yanas dołączył
12.12.2005

Yanas 18:03 | 04.10.2008

hej.Z bankomatami nie ma problemu,korzystałem w większych miastach i wsyztko było ok,czasem problemem są małe nominały papierowe w bankomatach,które przy większej wypłacie zapychają urządzenie i trzeba powtarzać czynność.Ja wypłacając 10tyś rs robiłem to na 4 albo 5 rat:)
ps.gdybys chciała się podłaczyc na jakis odcinek daj znac,wyjezdzamy za 10dni


wanda dołączył
04.10.2008

wanda 17:39 | 06.10.2008

Dzięki wielkie za serce, ale nie wiem czy nie jest już za późno..? Wylatuję 9go, raptem na 2 tygodnie, mam już parę rzeczy nagranych - zaczynam w Delhi, przez Udaipur, Ranhatambore a kończę w Shimli...Jak się ma tak mało czasu to trzeba więcej przygotowac zawczasu.... Chętnie się wymienię wrażeniami! Powodzenia!Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl