Forum dyskusyjne

Apel o zwrócenie tego serwisu globtroterom

kategoria uwagi do forum i serwisu

AMKB dołączył
15.09.2008

AMKB 19:49 | 05.10.2008

Niniejszym apeluję do administracji serwisu Globtroter o uporządkowanie sytuacji.

1. Od wielu dni jestem przedmiotem chamskich ataków ze strony kilku użytkowników tego serwisu, którzy nie przebierając w środkach łamią wielokrotnie punkt 6 regulaminu zabraniającego umieszczaniu w tym serwisie treści obraźliwych.......

2. Tak jak i wszyscy inni, mam prawo do wypowiadania swoich opinii o zamieszczanych tu zdjęciach i próbowaniu wprowadzeniu zmian, które moim zdaniem poprawią działalność tego serwisu. Tak długo jak dyskutuje się o zdjęciach czy ideach i nie używa się słów wulgarnych tak długo wszystko jest w normie......

3. Niestety bardzo szybko zamiast prowadzić dyskusję na ten temat w/wym zaczęli umieszczać inwektywy pod moim adresem gdzie się tylko da. W szczególności użytkownik tintin, któremu po kilku inwektywach pod moim adresem odmówilem dalszej dyskusji umieszcza obraźliwe komentarze pod moim adresem przy każdej okazji......

4. W związku z tym proszę o jak najszybsze usunięcie wszystkich zdjęć z obraźliwymi komentarzami pod moim adresem użytkownika tintin jak również jego obraźliwych uwag, które umieszczane były przy cudzych zdjęciach. Użytkownik tintin przekroczył moim zdaniem wielokrotnie punkt 6 regulaminu i powinien być z tego seriwsu usunięty......

5. Następną sprawą jest działalność użytkownika biendarka, który posunął się do wysyłania na mój prywatny adres emailowy obraźliwych, wulgarnych emaili pełnych gróźb. Rozumiem, że prywatna korenspodencja nie może być przedmiotem ingerencji administracji, ale w komentarzach umieszczonych na tym forum treści są bardzo podobne. Osobną sprawą jest demonstrowany w tych wypowiedziach obrzydliwy antysemityzm wyrażany słowami "czarnuchy" kiedy wypowiadała się o osobach o innym kolorze skóry. Ten sam użytkownik otwarcie grozi mi manipulowaniem ocen do moich zdjęć. Przekonany jestem, że użytkownik ten przekroczył wielokrotnie paragraf 6. Proszę o usunięcie tego użytkownika w jak najszybszym terminie....

6. Wokół tych osób zgromadziło się jeszcze kilka innych, które uprawiają tutaj terror polegający na odpowiednim manipulowaniu ocenami tak aby to oni w rzeczywistości decydowali, które zdjęcie jest dobre a które należy obciąć. Oczywiście sobie starają się nawzajem przyznać jak najwięcej punktów. Każdy przejaw niezależnego od nich sposobu oceniania spotyka się z wybuchem gniewu, bo uprawiając ten terror spowodowali, że tylko kilka do kilkunastu osób ośmiela się oceniać zdjęcia innych stąd KAŻDA niezależna opinia się liczy.....

7. Działalność ta spowodowała też, że jest tu spora grupka obserwatorów, która wie, że nie można się narażać gangowi, bo zależy im na możliwości prezentowaniu swoich zdjęć, a "wychylenie się" to pewne problemy z ocenami.

8. Jednym z dowodów jak grupka potakiwaczy działa są niektóre komentarze do mojego rzeczowego pomysłu umieszczonego w forum na temat zmiany sposobu prezentacji 10 zdjęć miesiąca.

REASUMUJĄC:... Wydaje mi się, że administracja powinna jak najszybciej uzdrowić sytuację przez usunięcie lub zawieszeniw w/wym użytkowników i szybsze reagowanie na chamskie i obraźliwe komentarze. Takie działanie spowoduje spowoduje, że wróci tutaj i zostanie dłużej znacznie więcej użytkowników, którzy zainteresowani są zwiedzaniem świata a nie pyskówkami. Myślę, że nie jest to bez znaczenia dla Administratora, bo z większą liczbą odwiedzających zwiększają się i dochody z reklam......

UWAGA... dla użytkowników/gangu o których napisałem wyżej:.... Wiem, że jedną z najskuteczniejszych metod działania jes metoda na: "Łapać Złodzieja" polegająca w środowisku złodziejskim na podniesieniu krzyku "Łapać złodzieja", kiedy się samemu kradnie.... Posługując się tą samą metodą wypisujecie androny o moich rzekomych intencjach i czynach mając nadzieję, że przeciętny użytkownik nie ma czasu na sprawdzenie czy to prawda ani chęci na studiowaniu tego magla, który stworzyliście, dlatego też wyjaśniam:.... TO NIE MOJA DZIAŁALNOŚĆ JEST POD PRĘGIERZEM TYLKO WASZA! Dlatego darujcie sobie komentarze...............
Dziękuję za uwagę

dawidfischer dołączył
12.12.2006

dawidfischer 21:06 | 05.10.2008

Pewnie od razu młodzieńcze lata PRL-u przypominaja sie naszemu gwiazdorowi ,jak to sie kiedys wypisywało tego typu apele do przełozonych :)

GlobAdmin dołączył
04.09.2001

GlobAdmin 21:41 | 05.10.2008

Witam

Obserwujemy bieżace wydarzenia.

Na stronie pojawily sie komentarze o tresci rasistowskiej, ktore zostaly usuniete. Uzytkownik otrzymal w tej sprawie powiadomienie. Kazde nastepne tego typu zdarzenie bedzie wiazalo sie z blokada konta.

Oprocz w/w tresci inne dyskusje, staly sie "odbiegajace od tematu" i jesli beda kontynowane w takiej formie, zostana podciagniete takze pod pkt 6 regulaminu (mozliwosc blokady konta i usuniecia materialow).

pozdrawiam

GlobAdmin

tintin dołączył
30.09.2007

tintin 07:07 | 06.10.2008

ten apel mnie tez pachnie PRL-em..., dlatego nie ma co z takim czlowiekiem dalej prowadzic jego pseudo dyskusji i ja od dzisiaj bede traktowal go jak powietrze...

tintin dołączył
30.09.2007

tintin 07:21 | 06.10.2008

przesylam list od pana AMKB, ktory dostale od niego oraz list, ktory pozwolilem sobie napisac w odpowiedzi.

jesli jakiekolwiek przeklenstwo z moich rak zostalo napisane pod adresem pana AMKB to jestem gotow przeprosic, jesli jednak nie to podtrzymuje moje slowa o "demencji"

AMKB napisal:
Uprzejmie proszę o przeanalizowanie wypowiedzi na forum dyskusyjnym dookoła swoich i moich zdjęć dwóch użytkowników:
tintin i biendarka.
Obydwaj Ci użytkownicy posługują się w swoich komentarzach obrażliwymi epitetami i przekleństwami pod moi adresem.
Użytkownik biendarka posuwa się do gróźb, jak również pod adresem forum Globtroter grożąc, że "solidnie w nim namiesza".
Ten sam użytkownik biendarka posunął się do wysyłania do mnie obraźliwych emaili z pogróżkami, których kopie pozwolilem sobie załączyć.
Użytkownik biendarka używa również obraźliwego określenia "czarnuchy" w stosunku do obiektów moich zdjęć czyli murzynów - przejaw rasizmu, który raczej nie powinen mieć miejsca wśród globtroterów.
Uważam, że obydwaj ci użytkownicy przekroczyli &6 regulaminu i jako tacy powinni być z tego forum usunięci.

a oto moja odpowiedz:
uprzejmie prosze pana o przeslanie mi fragmentu z jak pan pisze "przeklenstwami", ktore jakoby napisalem pod pana adresem.

mnie wydaje sie, ze takowych nigdy nie uzylem na forum, dlatego pozwole sobie nazwac pana klamca i mitomanem.

napisalem tylko, ze ma pan chyba demencje starcza, a to jak wiem nie jest przeklenstwem...
chyba, ze sie myle...

czekam na rychla odpowiedz z pana strony...

JAN dołączył
08.10.2008

JAN 15:59 | 08.10.2008

tintin,fakt,ze nie znalazlem przeklenstw pisanych przez ciebie,ale Twoje zachowania jest skandaliczne.Caly czas probujesz byc zgryzliwy i uszczypliwy,bo ktos Ci napisal,ze niepodobaja mu sie kwiatuszki i owady?To zalosne nieco...A propos,ja tez uwazam,ze takie kat.zdjec jak makro nie pasuja tutaj,chociaz jak slusznie zauwazyles,mozna je dodawac
Wiecej luzu

biendarka dołączył
30.09.2008

biendarka 16:03 | 08.10.2008

Drogi Janie :)
To nie Tintin byl zgryzliwy i uszczypliwy :) Bez przesady. To nie od niego sie zaczelo! A zachowanie AMKB przypomina grzebanie patykiem w mrowisku.... i stad cale zamieszanie...

tintin dołączył
30.09.2007

tintin 17:31 | 08.10.2008

gdybys doczytal wszystko do konca to wiedzialbys, ze nie ja to wszystko zaczalem... to po pierwsze.
po drugie to nie ktos napisal mi, tylko napisal na forum i dotyczylo to wszystkich osob wystawiajacych zdjecia makro.
po trzecie forma w jakiej zostalo to napisane i kolejne komentarze AMKB dotyczace sprawy oraz uzdrawiania forum, "delikatnie" odbiegalo od formy grzecznosciowej, przeksztalcajac calosc w nazwijmy to "slowna przepychanke o zanizonym poziomie"
ciesze sie jednak, ze AMKB dal sobie w koncu spokoj z uzdrawianiem portalu i wszystko jest po staremu.
a swoja droga to czy tych zdjec makro oraz typowo przyrodniczych jest rzeczywiscie az tak duzo?
pozdrawiam

p.s.
i jeszcze jedno.
jesli tylu osobom przeszkadzaja zdjecia makro i przyrodnicze to po co je oceniaja tracac swoj czas?

emski dołączył
13.12.2003

emski 18:20 | 08.10.2008

geee cala ta historia wskazuje ze trzeba uruchomic nowa podgrupe globtrotter PYSKOWKI :-))) bo cooos cichy kacik pada !!!!!!!!

anag dołączył
14.04.2006

anag 19:30 | 08.10.2008

A moze by tak zapomniec o ocenach, nagrodach za najwyzsze oceny i jakosci/powtarzalnosci nagrod za najwyzsze oceny bo sie z tego faktycznie zrobila pyskowka i wojna o zlote gacie.
Jesli ktos chce pokazac innym swoje zdjecia, to niech doda je do swojego profilu na globtroterze lub poda adres strony, na ktorej je trzyma - po co te oceny? Przy takiej anonimowosci forum zawsze znajda sie ludzie, ktorzy beda manipulowac i zdjeciami i ocenami.

Przy tej okazji i pod haslem "apel o zwrocenie itd" uwazam, ze reklamy typu "Biura podrozy - propozycje wpolpracy" powinny byc od razu usuwane przez Admina. To tez prowadzi do naduzyc (nigdy nie wiadomo kto sie oglasza i kto sie nabierze), poza tym my tu zebrani chyba w wiekszosci podrozujemy BEZ biur podrozy i na tym chyba polega ta strona - zeby wymieniac sie doswiadczeniami z podrozy niezaleznych.
Amen:)

emancypantka dołączył
16.05.2008

emancypantka 19:48 | 08.10.2008

Ludzie czy Wy nie macie się czym zająć? Zamiast przeżywanie oceny, kłócić się i docinać się na forach wybierzcie się w podróż daleką, lub przynajmniej do lasu, czy w góry - jak ktoś nie ma obecnie kasy :).

Ps. Pokój dla wszystkich

Pozdrawiam

blueberry nights dołączył
07.08.2007

blueberry nights 19:45 | 08.10.2008

"Wojna o zlote gacie" lol ;)))
Madrze prawisz btw! :)

biendarka dołączył
30.09.2008

biendarka 19:56 | 08.10.2008

spor dawno by wygasl, gdyby uzytkownik JAN (ktory jest czyims klonem) nie zaczal od rozgrzebywania go.
Uwazam, ze ADMIN powinien to akurat forum wykasowac... inaczej bedzie sie ciagnac w nieskonczonosc.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl