Forum dyskusyjne


INDIE POLUDNIOWO-WSCHODNIE

kategoria podróże po świecie

kraj Indie

Bo1 dołączył
30.06.2007

Bo1 19:25 | 06.10.2008

Witam. Wraz z grupką znajomych wybieramy się na począku listopada na 2 tyg. do Indii. Zaczynamy w Madrasie - stamtąd do Tirupati, pociągiem Tichy- Madurai - Rameshwaram i wynajętym busem/ami przejazd wybrzeżem z powrotem do Chennai. Oprócz kompleksów świątynnych, twierdza w Gingee, warszaty odlewnicze w Swamimalaj, park i namorzyny w Point Calimere WS.Trasa jest rozpisana na podstawie przewodników, ale z doświadczenia wiem, ze nie zawsze wszystko w nich jest ujęte... i czasem bywa, że jakaś "perełka" zostaje pominięta...Interesują mnie Wasze doświadczenia z tej trasy, byłabym wdzięczna również za namiary na sprawdzone hotele, wypożyczalnie busów etc.... Noclegi planujemy w Chennai, Mamallapuram, Tiruvannamalai, Kumbakonam, Thanjavur, Point Calimere, Rameshwaram, Madurai, Trichy, Tirupati. Pozdrawiam :)Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl