Forum dyskusyjne

zakwaterowanie

kategoria podróże po świecie

kraj Indie

rudi104 dołączył
29.09.2008

rudi104 12:21 | 07.10.2008

Nasza trasa wiedzie z mumbaju do goi, hampi a nastepnie po zachodnim wybrzezu na sam dol, a jak starczy czasu to bedziemy wracac wschodnim wybrzezem. czy mozecie mi podac jakies fajne, czytaj w miare tanie rowniez, hostele, hostele i tym podobne??

akirija dołączył
05.01.2007

akirija 16:28 | 07.10.2008

Polecam Lonely Planet tam znajdziecie do wyboru do koloru.

matkowka dołączył
30.08.2006

matkowka 15:10 | 09.10.2008

ja z kolei polecam nie korzystanie wyłącznie z LP, jest wiele dobrych tanich noclegów, które niekoniecznie sa w przewodniku, poza tym te z LP często sa już pełne (cała europa jeździ na LP) po prostu w strefie gdzie takie hoteliki sie znajdują ogladacie do skutku aż coś wam się spodoba i cenowo pasuje.pozdr.ewa

rudi104 dołączył
29.09.2008

rudi104 15:08 | 09.10.2008

wiem, wiem mamy lonely planet. nam bardziej zalezy. zebyscie pisali nam tutaj o hotelach na poludniu Indii, ktore wam sie najbardziej utrwalily w pamieci(z tych dobrych powodow, jak i tych gorszych)czasami znajduje sie na internecie naprawde fajne zdjecia miejscowek niestety bez adresow. wiec prosimy o wasze cenne informacje.

rudi104 dołączył
29.09.2008

rudi104 21:01 | 12.10.2008

prosze o jakies informacje w sprawie noclegow......

domi_de dołączył
08.09.2008

domi_de 00:24 | 19.10.2008

W Hampii proponuje przedostać się łodzią na drugą stronę rzeki(większość tak czyni) i tam wzdłuż nabrzeża z boskim widokiem na Hampii i zachody słońca można wynająć chatkę bambusową z hamakiem za 150 rupii a wybór jest ogromniasty i pełno świetnych knajpek. W Bombaju spałam w Sea Shore Hotel z widokiem na morze, w tym samym budynku znajduje się chyba 5 hoteli-każdy zajmuje jedno piętro, są klasy turystycznej ale w Bombaju cięzko znaleźć coś poniżej 300 rupii, więc nie ma co wybrzydzać. Na Goa-no cóż a gdzie na Goa..bo to kawał wybrzeża?

domi_de dołączył
08.09.2008

domi_de 00:26 | 19.10.2008

aha jeśli z Bombaju na Goa to polecam wytrwale Konkan Coast..i przeuroczy Malvan i Tarkali, Ganpatipule, naprawdę warto, choć tam wielkiego wyboru w spaniu nie ma bo i turystów brak, brak napisów po angielsku..cudnie!

rudi104 dołączył
29.09.2008

rudi104 19:52 | 19.10.2008

do demi de dzieki za tyle informacji, fajnie fajnie......juz nie mozemy sie doczekac- hampi wyglada interesujaco!!!!. jesli masz tyle informacji, to moze jeszcze to ?:-)))))) a fajne spanko w kochi , kollam,ooty,munnar??? dzieki bardzo,

domi_de dołączył
08.09.2008

domi_de 21:47 | 19.10.2008

W Koczinie najlepsze spanko w kwaterach prywatnych- kierujcie się w stronę starego miasta i tam w plątaninie wąskich uliczek same domki a w nich kwatery, podobnie jest w Munnarze- dużo osób wynajmuje tanie pokoje, bo w hotelach jest dosyć drogo to bardzo popularne miejsce wśród hinduskich turystów- niestety nie pamiętam nazw. Do Ooty i Kollamu nie dojechałam więc nie doradzę. Zdjęcia z odwiedzonych miejsc na mojej stronce;)

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl