Forum dyskusyjne


Biura podróży - propozycje współpracy

kategoria inne

kraj Polska

Voyager dołączył
08.10.2008

Voyager 12:14 | 08.10.2008

GLOBALNY SYSTEM REZERWACJI ONLINE

Sindbad-hotele jest profesjonalnym i dynamicznie rozwijającym sie przedsiębiorstwem, które od ponad 16 lat działa na rynku usług turystycznych w obszarze B2B. Jesteśmy w Polsce wyłącznym operatorem Go Global Travel – jednego z największych światowych systemów rezerwacji online.

Nasza misja jest dostarczanie klientom branżowym profesjonalnych rozwiązań informatycznych w zakresie globalnej rezerwacji online miejsc hotelowych, samochodów, rejsów oraz biletów lotniczych poprzez nieustanne dostosowywanie swojej oferty do zmieniających sie potrzeb klientów.
Obsługujemy blisko 7.000 biur podróży i agencji turystycznych na całym świecie, w tym ponad 800 biur oraz agencji turystycznych działających w naszym kraju.
Do grona naszych największych krajowych klientów należą:
-Almabus
-First Class
-BIS LCC
-Fly Away Travel
-Bocho Travel
-INT Travel
-Cristal Travel LCC
-Orbis Travel
-CST Travel
-Unity Line
-Eder
-Wesco Ticket Plus

Rosnąca konkurencja na rynku usług turystycznych wymaga nieustannego poszerzania portfolio produktów poprzez sięganie po innowacyjne rozwiązania. Sindbad-hotele, prócz standardowej oferty dostosowuje sie do wymagań rynkowych i dostarcza swoim klientom najlepsze i najbardziej korzystne rozwiązania informatyczne w zakresie globalnego systemu rezerwacji online. Wysoka jakość świadczonych usług jak również stabilna i rozpoznawalna marka przyczyniają sie do systematycznego zwiększania liczby naszych klientów.

Współpraca z Sindbad-hotele nie wiąże się z żadnymi kosztami. Nie ma opłat licencyjnych ani abonamentu. Nie ma minimów ani limitów dokonywanych rezerwacji. Jest tylko jedna zasada – za każda dokonana rezerwacje gwarantujemy atrakcyjna prowizje.
Ponadto, przez cały czas trwania umowy nasi eksperci służą wszelka pomocą informacyjna i techniczna.
Biura podróży oraz agencje turystyczne zainteresowane nasza oferta lub rozpoczęciem współpracy, prosimy o kontakt: www.sindbad-hotele.pl Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl