Forum dyskusyjne

Odległości w km

kategoria podróże po świecie

kraj Indie

Sebath dołączył
01.05.2008

Sebath 16:57 | 08.10.2008

Witam i pozdrawiam, moje pytanie niby banalne, a jak się okazało banalnym nie jest. Czy ktoś mi poradzi stronę internetową lub jakiś kalkulator odległości na którym mogę, w przybliżeniu oczywiście sprawdzić odległości w km. po między poszczególnymi miastami w Indiach. Sprawdzałem przez Google maps ale daremne me trud były. Z góry dziękuje za pomoc.

santhi dołączył
26.07.2008

santhi 01:48 | 11.10.2008

hej, czasy przejazdu/przelotu znajdziesz na pewno w LP, odleglosci w km chyba tez. Warto przewidziec, ze pociagi czasem moga sie spoznic (nawet wiele godzin), a samoloty moga miec odwolane loty. Pozdrawiam.

Sebath dołączył
01.05.2008

Sebath 16:48 | 11.10.2008

Nie za bardzo rozszyfrowałem skrót LP, ale mimo wszystko dziękuje za odzew :)

blueberry nights dołączył
07.08.2007

blueberry nights 17:06 | 11.10.2008

LP to skrot od Lonely Planet :)
books.google.com/books?id=Fk8FQa2ZSFQC&printsec=frontcover&dq=L  onely+PLanet+India&hl=pl&sig=ACfU3U1YlAYnD7ZO18cij98iJaJc94GMvA

Zycze powodzenia! :)

martines1 dołączył
03.12.2007

martines1 23:41 | 15.10.2008

Nie ma co planować, kilometry nic ci nie powiedzą w LP masz w miarę dokładne godziny dzielące cię od miejscowości od siebie.

Sebath dołączył
01.05.2008

Sebath 17:54 | 16.10.2008

Potrzebowałem odległości w km. bo wyznaczyłem sobie trasę: Delhi-Agra-Jaipur-Jodhpur-Orchha-Varanasi-Gaya. I mam dylemat czy prosto z Jodhpuru udać się do Orchhy koleją bądź też jakimiś autobusami, czy lepiej mi będzie wrócić się do Jaipuru-Agry i stąd udać się do Orchhy i dalej.

matkowka dołączył
30.08.2006

matkowka 10:33 | 27.10.2008

proponuję zakup mapy, takiej drogowej - tam masz dokładnie. Zwróć jednak uwagę że w Indiach przejazdy mierzy się na godziny, nie kilometry. Tym bardziej jeśli używasz autobusów. Mi zdażyło się jechać 350 km 12 h i to raczej norma. Także rada kolegi co do czasów podanych w LP jest sensowna. Pozdrawiam

matkowka dołączył
30.08.2006

matkowka 10:34 | 27.10.2008

Przepraszam, rada koleżnki :-))

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl