Forum dyskusyjne

Osobna kategoria dla kwiatkow muszek itp

kategoria inne

biendarka dołączył
30.09.2008

biendarka 02:13 | 09.10.2008

Witam wszystkich, chcialabym poruszyc tu kwestie zdjec makro, ktore od niedawna zaczely budzic spory. Jest wiele osob, ktore bardzo lubia tego typu zdjecia, lecz takze wiele przeciwnikow, ktorzy sadza, ze takich zdjec nie powinno w ogole tu byc. Osobiscie uwazam, ze moze nalezaloby utworzyc jeszcze jedna kategorie, czyli zdjecia makro, gdzie mozna by zamieszczac, muszki, motylki, roznego rodzaju kwiatki itp zrobione w innych krajach, gdyz jak dotad liczba podroznikow - "biologow", ktorzy zamieszczaja takie zdjecia rosnie i to sie raczej nie zmieni, a wrecz przeciwnie, bedzie rosla nadal. U niektorych budzi to dezaprobate i moze osobna kategoria rozwiazalaby ten problem. Uprzejmie prosze o wypowiedzenie sie w tej kwestii kazdego, kto lubi takie zdjecia i ma zamiar je nadal zalaczac oraz tych, ktorzy ich nie lubia, choc pewnie wiedza, ze bedzie ich przybywac... Jak dotad wszystkie tego typu sa klasyfikowane jako "Przyroda". A zdjec makro przybywa.... i co z tym fantem zrobic, by nikogo nie "denerwowac" ?

tintin dołączył
30.09.2007

tintin 05:49 | 09.10.2008

swietny pomysl Biendarka...
uwazam, ze kategoria Makro bylaby rozwiazaniem dla "biologow", ktorych co po niektorzy chca nawet usunac z portalu.
uwazam tez, ze moznaby pokusic sie o podzielenie kategori PRZYRODA na faune i flore.
duzo jest osob, ktore irytuje ogladanie kwiatkow, drzewek i kaktusow, a lubi z kolei zdjecia ptaszkow itp.
tak wiec rozdzial wplynal by tylko na uzdrowienie atmosfery.
co na to Admin?

GlobAdmin dołączył
04.09.2001

GlobAdmin 08:41 | 09.10.2008

Nam sie pomysl takze podoba. Sprobujemy.

pozdrawiam

GLobAdmin

biendarka dołączył
30.09.2008

biendarka dołączył
30.09.2008

biendarka 14:03 | 09.10.2008

Hip hip huuuuuurrrrrrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!! :D

emski dołączył
13.12.2003

emski 16:43 | 09.10.2008

"Nam sie pomysl takze podoba. Sprobujemy."

i mnie sie podobuje !!! ale mamy tutaj grupe wulkanologow hodowcow rybek i wielbicieli koparek przedsiebiernych i zasierzutnych ktorym ja osobiscie jestem :-)) dlatego postuluje ze wszystkim sie nalezy wlasna podgrupa !!! a co ? jak juz mam dostac "zlote galoty" to niech wiem za co ? a generalnie jak zobacze nastepne zdjecie Grylloblattodea Endopterygota to juz pedze do Costa Rica buszowac w jungli noca oczywiscie bo to nocny stwor !!!

biendarka dołączył
30.09.2008

biendarka 17:00 | 09.10.2008

Mr Emski, ja Ci moge wyslac zlote galoty, ale musisz mi zdradzic swoj rozmiar ;))

emski dołączył
13.12.2003

emski 17:50 | 09.10.2008

ale ja lubie jedwabne :-)) a nie zlote a najlepiej to lubie bez ....

tintin dołączył
30.09.2007

tintin 18:04 | 09.10.2008

Emski ostatnia Twoja wypowiedz to juz sie nadaje tylko do "kacika s..."
ten watek mial dotyczyc nowego dzialu przyrodniczego, a nie sluzyc do wymiany numeru swoich bokserek czy tez stringow... :-)

biendarka dołączył
30.09.2008

biendarka 18:13 | 09.10.2008

... dobrze, ze jedwabne a nie barchanowe ;) ... no troche odbieglismy od tematu Tintin haha, a moze jestes zazdrosny, ze o Twoje gacie (lub ich brak jak w przypadku Mr Emskiego) nie pytam?? :PP

emski dołączył
13.12.2003

emski 18:53 | 09.10.2008

ale ja sie nie narzucalem z numerem gaci :-))) a juz wykopac mnie do kacika samotnych podroznikow ? to juz przesada ja po prostu zadam od O.Admina zeby stworzyl grupe milosnikow koparek przedsiebiernych ...itd :-)))

tintin dołączył
30.09.2007

tintin 19:15 | 09.10.2008

co Ty z tymi koparkami... dziewczyna proponuje Ci jedwabne gatki, a Ty tylko o koparki i koparki...

emski dołączył
13.12.2003

emski 21:26 | 09.10.2008

kocham koparki przedsiebierne i zasierzutne glownie to mi w glowie nie dziewczyny i majtki a wiec chce miec swoja podgrupe o koparkach w podrozy :-)))

biendarka dołączył
30.09.2008

biendarka 21:29 | 09.10.2008

koparki przedswi...?? i zaserz?? nawet nie umiem tego wymowic ;) "koparki z podrozy" :))) tak sie powinna nazywac ta podgrupa! A moglabym tam wrzucac swoje ciagniki?? :D

biendarka dołączył
30.09.2008

biendarka 21:50 | 09.10.2008

Hehe, pomarzyc dobra rzecz, Mr Emski ;) Ale czy nie cieszylby sie Pan z dodatkowej kategori "makro" (czy macro) tutaj??? :) Bo ja tak!

tintin dołączył
30.09.2007

tintin 23:27 | 09.10.2008

chyba wiem o co Emski mial na mysli mowiac koparki...
to nowe okreslenie na "podbite" kobiety z innych plemion.
on juz w ostatniej podrozy po Ameryce poludniowej cos wspominal o tych "koparkach" jakie sa fajne i nie wymagaja tak dobrego"paliwa" jak te made in USA...
wszystko jasne.
no Marek chyba tez sie zapisze do Twojej nowej grupy.
nawet mam uprawnienia na wozki widlowe- spalinowe, wiec juz cos jest na poczatek :-))
pozdrawiam

biendarka dołączył
30.09.2008

biendarka 01:31 | 10.10.2008

hahaha Jesli moje ciagniki, w takim razie, okazalyby sie mezczyznami z innych plemion to wszystko by bylo w jak najlepszym porzadku :D moznaby to wrzucic do jednego wora o koparkach :D

emski dołączył
13.12.2003

emski 02:20 | 10.10.2008

jak jakies Caterpillar zolte to moga byc w gruoie ciagniki i koparki a do tego wrzucic jakas srube macro i wszyscy beda zadowoleni nawet te malolitrazowe mexykanki jak tintin nadmienia ojj tintin tobie zamiast na kaktusy to trzeba bylo wypasc na pare dni do Tijuana a byles tak blisko to bys dopiero mial kaktusa tuz za granica "rosna" przy drodze :-))

tintin dołączył
30.09.2007

tintin 04:37 | 10.10.2008

Emski takie kaktusy stojace przy drodze to nie najlepszy obiekt do podziwianaia, chyba, ze masz ochote na zdjecia makro w kategori grzyby i pasozyty...
za to Mezcal jest naprawde dobra. tylko czemu w Californii sa takie drogie limonki i cytryny?

emski dołączył
13.12.2003

emski 05:00 | 10.10.2008

a mowilem ci od poczatku Texas my friend Texas is the answer :-))

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl