Forum dyskusyjne


Wybieramy sie w styczniu do Rio De Janeiro-pomocy

kategoria podróże po świecie

dawid007 dołączył
10.10.2008

dawid007 23:51 | 10.10.2008

W styczniu przyszłego roku planujemy podroż do Brazylii z dwutygodniowym pobytem w Rio de Janeiro i mamy w związku z tym kilka pytań.Znaleźliśmy ofertę hotelu Premier Copacabana,obok Copacabana Beach obejmujące pokój za śniadaniem.Czy słyszeliście o tym hotelu?Bo poszukujemy raczej czegoś sprawdzonego.Zastanawialiśmy się nad opcją wykupienia tylko biletów lotniczych i znalezienia hotelu na własną rękę , bez korzystania z Biur Podróży.Co o tym sądzicie tym sadzi ? Czy jest to sposób żeby znaleźć dobry i tani hotel , czy może nie warto ryzykować i zdać się na Biuro Podróży .Jeżeli zdecydujemy się na opcję tzw.Bed&Brekfast czy jest możliwość zjedzenia obiadu czy kolacji w rozsądnych cenach na mieście ,może jesteście w stanie coś polecić?Jakie są ceny na przykład obiadu w restauracji w okolicach Copacabana.Jak wygląda sprawa bezpieczeństwa w Rio? Słyszeliśmy o kradzieżach i napaściach na turystów , a także o tym, że Copacabana nie jest zbyt bezpieczną plażą dla turystów po zmroku.Co powinnyśmy zwiedzić, a co niekoniecznie, czy istnieje agencja,która te wycieczki organizuje?Jak wygląda transfer z lotniska,czy lepiej wynająć taksówek lub pojechać innym środkiem transportu ?Jaki jest przypuszczalny koszt przejazdu z lotniska do hotelu?Czy możecie nam dać wskazówki i rady dotyczące wyjazdu do Brazylii? Będziemy wdzięczni za udzielenie odpowiedzi na te pytania, z góry dziękujemy i pozdrawiamy.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl