Forum dyskusyjne

Jak sie tam dostac

kategoria podróże po świecie

fircyk dołączył
15.09.2008

fircyk 17:42 | 13.10.2008

hej

chce odwiedzic kolezanke w buenos aires jakos tak w maju (wiem wiem ze tam jest zima ale szybciej nie bede mial kasy, poza tym musze chociaz pierwszy semest na kierunku zrobic)problem w tym ze juz teraz bilet kosztuje najmniej 2800. znacie jakis tanszy sposob zeby sie tam dostac, slyszalem ze tansze loty sa do brazyli, problem w tym ze nie wiem ile by mnie kosztowala przeprawa do urugwaju(bo portugalskiego wogole nie czaje i chyba bym musial jakis autobusem sie wydostac, albo wezme wodke!ona jest jak esperanto:). nie no ale powaznie jak byscie mogli podzielic sie swoimi pomyslami/doswiadczeniami dotyczacymi podrozy w tamta strone to bym byl bardzo wdzieczny.a no i bardziej sie opyla kupic w 2 strony nie?(ech, tonacy brzytwy sie chwyta)pozdrawiam

Yanas dołączył
12.12.2005

Yanas 18:09 | 13.10.2008

nie ma szans na sensowne dostanie się do buenos poniżej kwoty którą podałaś

fircyk dołączył
15.09.2008

wieckow dołączył
14.10.2008

wieckow 00:15 | 14.10.2008

nie jest tak zle, trzeba tylko dobrze poszukac...
ja na przyklad znalazlem polaczenie z paryza przez madryt za 2400 zlotych w obie strony... wylot pod koniec pazdziernika, powrot pod koniec marca.
trzeba tylko jakos znalezc sie w paryzu- tanimi liniami to mniej wiecej 200-300 zlotych w obie... wiec moze byc odrobine taniej i calkiem sensownie. pozdrawiam

wieckow dołączył
14.10.2008

wieckow 00:17 | 14.10.2008

bym zapomnial, bilet kupowalem w polowie wrzesnia, czyli zaledwie 1,5 miesiaca przed wylotem...

fircyk dołączył
15.09.2008

fircyk 15:48 | 14.10.2008

No prosze, tylko ciekawe w ktorym roku to bylo, ale paryza jeszcze nie sprawdzalem, dzieki.

stefba dołączył
09.11.2008

stefba 22:05 | 09.11.2008

Do 11.11.2008 Lufthansa ma bardzo fajna promocje. na wyloty z Polski do Buenos Aires ( wylot najwcześniej maj 2009, max pobyt chyab 30 dni ) cena całkowita 2300,-zł . Podobne ceny na ten sam okres ma Iberia. Pozdrawiam

fircyk dołączył
15.09.2008

fircyk 19:08 | 13.11.2008

bardzo przydatne info, dzieki bardzo. sprawdzilem ze z paryza byly bilety nawet za 2132pln, niestety nie mam jeszcze kasy. a tak wogole to sprawdzilas to osbiscie czy podeslali ci to w newsletterze?

stefba dołączył
09.11.2008

stefba 23:59 | 15.11.2008

sprawdzałem, sam kupiłem w Lufthansie :)

fircyk dołączył
15.09.2008

fircyk 21:37 | 15.01.2009

NA CHRYSTUSA Z MIASTA NAZARET!!!!!! KUPIŁEM!!!!. ogólnie to trochę jeszcze w szoku jestem, wiec sory jeśli pisze nieskładnie. w ogóle wszystkich zainteresowanych tanimi biletami chce poinformować, że jest możliwość przylotu do Argentyny za 2540z Londynu przez Mexico City (od maja do czerwca). bilet zabookowałem na www.flysiesta.pl.  hmmm tylko jest jeden problem, słyszał ktoś z was o liniach lotniczych mexicana? Jeśli słyszeliście jakieś straszne wieści o tym przewoźniku to prosił bym o rady. wezmę najwyżej jakieś pływaki no i kanapki w razie jak bym zgłodniał w czasie dryfowania po pacyfiku:)

fircyk dołączył
15.09.2008

fircyk 21:40 | 15.01.2009

a no i bilet w dwie strony oczywiscie

teddy320 (konto zablokowwane) dołączył
09.11.2008

teddy320 (konto zablokowwane) 23:40 | 17.01.2009

Jezeli pozwolisz ,to powiem ja lecialem do Chin .3 miesiace wcesniej sprawdzalem bilety 430£B OK w obie strony ,miesiac przed wylotem chcialem kupic 880£ .Troche duzo pomyslalem .Spedzilem sobie 5 godzin doslownie na necie i kupilem za 430£ w przeliczeniu ,na australijskiej Expedii.Ijeszcze oddali mi ponad 100£ za hotel w Amsterdamie ,bo chinskie linie skasowaly polaczenia tego dnia ,i poinformowaly Expedie ,a oni nie poinformowali mnie ,i wzialem hotel za £ 100 za noc w Amsterdamie ,ale Expedia.au wszystko pokryla razem z rachunkami za posilki z restauracji.Chociaz mialem ubezpieczenie podrozne rowniez .

fircyk dołączył
15.09.2008

fircyk 20:57 | 18.01.2009

noooo, hm, ok, spoko. ale rozumiem ze czaisz roznice miedzy lotami do azji a lotami do am. poludniowej (w cenie)?w ogole skad ten protekcjonalny ton z twojej strony. jesli myslisz ze chialem sie wylacznie pochwalic swoim rzekomym "polowem" to jestes w bledzie. ten temat jest o tym jak sie dostac do argentyny wiec sory ale nie wiem o co ci chodzi, bo cala twoja wiadomosc jest jakos przesiaknieta mentorska maniera (troche nie na temat)

teddy320 (konto zablokowwane) dołączył
09.11.2008

teddy320 (konto zablokowwane) 18:52 | 07.02.2009

Sorki ,ale nie o to mi chodzilo ,o czym myslisz .Jesli Cie urazilem ,to sorry .Chcialem tylko Ci przekazac ,ze mozna znalezc tansze loty ,ale trzeba troche czasu na necie spedzic ,szukajac .Pozdrowienia

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl