Forum dyskusyjne


Nowy Rok w Moskwie

kategoria podróże po świecie

kraj Rosja

kajojcia dołączył
15.10.2008

kajojcia 13:59 | 15.10.2008

najbliżego sylwestra planuję spędzić w moskwie, najchętniej na placu czerwonym. słyszalam już przeróżne opinie na ten temat: od koszmarnych historii o tłumach, o tym, że policja legitymuje wszystkich próbujących wnieść alkohol (!), po takie, że to sylwester na placu czerwonym to naprawdę fajna sprawa. czy ktoś był może w tym czasie w moskwie i wie - z pierwszej lub drugiej ręki - jak to faktycznie wygląda?
ciekawa też jestem, jak ogólnie wygląda moskwa w okresie nowego roku. nie chodzi mi tylko o to, że zimno, ale ogólnie: kraj staje na tydzień, więc czy mozliwe jesr zwiedzanie, podróżowanie, zakupy itd.? jaka panuje wtedy w mieście atmosfera?
dzięki za pomoc!Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl