Forum dyskusyjne


Niekompletny spis krajów

kategoria uwagi do forum i serwisu

AMKB dołączył
15.09.2008

AMKB 17:03 | 25.10.2008

Proszę admin o uzupełnienie listy krajów w spisie. W momencie umieszczania fotografii należy podać kraj. Co mamy podawać jeżeli WIELE mniejszych krajów nie jest wymienionych? Przecież to nie jest takie trudne??? Prowadzi to do zabawnych nieporozumień kiedy np. ktoś umieszcza Wyspy Św. Tomasza i Książęcą w.... Republice Środkowej Afryki!!! Bo co miał zrobić???


AMKB dołączył
15.09.2008

AMKB 05:57 | 29.10.2008

Pytanie do Admina:
W jaki sposób dodać zdjęcia z krajów, których nie ma w spisie!? Np. Antarktyda, Antyle, Tahiti, Wanuatu i DZIESIĄTKÓW innych krajów????


GlobAdmin dołączył
04.09.2001

GlobAdmin 21:46 | 29.10.2008

WItam

Podaj liste krajow, jakie Twoim zdaniem brakuje na nasz e-mail. Kiedys byl juz taki watek i uzupelnialismy braki. Dynamika polityczna ostatnio jest duza i zdajemy sobie sprawe ze czasem jest poslizg np Timor Wschodni.

Prosze takie informacje zglaszac na nasz e-mail ogolny.

GA>


AMKB dołączył
15.09.2008

AMKB 23:19 | 29.10.2008

Po pierwsze powinna być osobna pozycja w spisie krajów o nazwie np: "Kraj nie wymieniony w spisie". Pozwolilo by to na umieszczenie zdjęć z terytoriów np quasi-niepodległych i nie wymienionych. Jeśli chodzi o pełną listę krajów zrzeszonych w ONZ, to jest ich obecnie 192 i lista ta jest dostępna np. na stronie Wikipedii (w języku polskim!!!): pl.wikipedia.org/wiki/Państwa_świata Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl