Forum dyskusyjne
Wybierz temat dyskusji:
Wybierz kraj:

wszystkie wątki | wątki bez odpowiedzi | dodaj nowy wątek | posty od najnowszych

IRAN > Samochodem do Iranu > forum, porady i informacje

temat: Samochodem do Iranu
autor komentarza: hubertw22
data dodania: 2008-10-27 20:42:56
treść:
Poszukuję informacji na temat możliwości wjechania polskim samochodem do Iranu, czy ktoś posiada jakiekolwiek informację na ten temat?
Jaka jest praktyka na granicy turecko irańskiej z zaświadczeniem na temat samochodu, bo podobno takie potrzeba, które w dodatku musi być potwierdzone przez stronę irańską?
Jaka jest prawda? Proszę o pomoc.
Mój mail:hubertw22@wp.pl
Dziękuję, Hubert
dodaj komentarz
temat: Samochodem do Iranu
autor komentarza: swistak80
data dodania: 2008-10-28 15:10:50
treść:
Witam,

1. Carnet de Passage, koszt: kaucja 15000zl + okolo 400zl wydanie dokumentu.

Jezdzilismy samochodem po Iranie, jezeli ta cena nie jest dla Ciebie zaporowa pisz na: grzesswistak@poczta.wp.pl

Pozdrawiam, Wojtek
dodaj komentarz
temat: Samochodem do Iranu
autor komentarza: jurek01
data dodania: 2008-11-30 13:28:56
treść:
Na trasie po Iranie dasz sobie radę. Drogi wyśmienite. Wyklucz jazdę po mieście. Chyba, że jesteś samobójcą. W przypadku kolizji wina przypisana będzie Tobie.PZDRW
dodaj komentarz



Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy. Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum. Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu. Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl . Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
2. Zaloguj się (na każdej stronie)
3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]