Forum dyskusyjne

Szkocja jak dojechac

kategoria podróże po świecie

czar_na dołączył
23.06.2004

czar_na 11:58 | 23.06.2004

Witam, szukam na necie info jak najtaniej dojechac do Szkocji dokladnie do miejscowosci Cupar. Niestety nasi przewoznicy glownie oferuja tylko przejazdy do Londynu, a pozniej trzeba na wlasna reke co jest rujnujace. Moze Wy mi pomozecie? Szukam tez szczegolowej mapy Szkocji.pozdrawiam cieplutko-Anka

glizdziorow dołączył
26.06.2004

glizdziorow 19:40 | 26.06.2004

Hejka! tu Iwona z Cieszyna. Nie wiem czy Ci to jakoś pomoże, ale ja jak chcę gdzieś pojechać i to UWAGA! - za darmochę to ok. 5 rano stawiam się pod drzwiami firmy spedycyjnej w stanie pełnej gotowości i czekam na odprawę kierowców tirów. Po odprawie wchodzę do pokoju kierowców i rzucam chasło w stylu : "mam ochotę na wczasy np. w U.K. ale cierpię na chroniczny brak kasy bo spalił mi się dom, ukradli mi samochód, wylali mnie z uczelni i z pracy...... więc sami przynacie, że żeby nie zwariować muszę odpocząć (i to najlepiej jak najbliżej CUPAR). Czy któryś z panów jedzie w tamtą stronę i ma ochotę na oryginalne towarzystwo?". Wierz mi to działa!!!! W ten sposób zwiedziłam kawał świata! nie zapomnij umówić się na miejsce i termin powrotu- kierowcy z regóły mają rejsy cykliczne! 1 tir może zabrać 2 osoby! Pozdrawiam i mam nadzieję ze się uda!!!! papa :)

Fenrir dołączył
30.11.2003

Fenrir 10:03 | 01.07.2004

Iwona>>>> Na jakiej ulicy jest ta firma spedycyjna??? Please!!!!!!!!!!!

betkabi dołączył
16.07.2005

betkabi 22:49 | 16.07.2005

Spedzilam kiedys w Cupar 3 miesiace. Bylo absolutnie cudownie. Kiedys tam wroce. Apodrozowalam autobusami. Z Warszawy do Menchesteru, potem do Edynburga i Cupar. Szerokiej drogi. Bardzo ci zazdroszcze. Betkabi

chuda dołączył
08.07.2006

chuda 22:56 | 08.07.2006

...no mam ten sam problem....musze byc w Cupar 3 sierpnia...i nie wiem na kiedy rezerwowac bilety...ile trwa podróż...autokar wiezie nas do londynu i co dalej ??? do Edynburga czy Glasgow, a może lepiej do Dundee...doradzcie...dzieki.

aguirre dołączył
10.07.2006

aguirre 15:36 | 10.07.2006

Ja w zeszłym roku z Londynu do Szkocji jechałe megabusem(megabus.com )- to są tanie linie autobusowe. Nie wiem, czy jadą w pobliżu tam gdzie chcesz, ale to już sobie sama sprawdź. Odpowiednio wcześnie rezerwując można pojcehać już za 1 funta, tak zwyczajnei to pewnie kolo 14-16.

lelu dołączył
14.03.2013

lelu 15:28 | 28.03.2013

Poszukaj tutaj www.autokary24.pl/,  może uda Ci się cos ciekawego znaleźć

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl