Forum dyskusyjne

dookola swiata

kategoria podróże po świecie

sebami dołączył
01.10.2005

sebami 16:42 | 01.10.2005

czesc
planuje na styczen/luty 2006 podroz dookola swiata(ok. 6 mies.).Trasa Londyn- Mumbaj(plaze Goa)-Delhi-Nepal(Himalaje)- Bangkok- Meksyk- Karaiby- Wenzuela- Kolumbia- Ekwador- Boliwia- Peru- Europa. Zapraszam chetnych na wyprawe zycia na cala trase lub jej odcinki oraz do wymiany informacji na ten temat. Koszt- tanio na ile to mozliwe.Mam 26 lat i zylke podroznika

kryszkaz dołączył
20.07.2004

kryszkaz 16:50 | 22.10.2005

witam,

może przyłączyłabym się na jakiś odcinek tej trasy.
kilka dni temu wróciłam z Wenezueli, więc służę "świeżymi informacjami". proszę, podaj adres mailowy, może uda się zgać plany wyjazdowe na przyszły rok.

pozdrawiam, kryszka
kryszkaz@wp.pl

AMi dołączył
31.10.2005

AMi 00:18 | 31.10.2005

Szkoda że jedziesz tak wcześnie :-) Ja na razie muszę skończyć studia, ale po drodze mam w planach Kanadę (2006) i Namibię (2007). Jakby co to służę informacjami z Transsibu, nadbajkala i Sajanów. Pzdr i powodzenia!

sebami dołączył
01.10.2005

sebami 18:32 | 03.11.2005

hej
myslalem o indiach przez syberie ale niestety czasowo bym sie nie wyrobil(wesele brata w sierpniu) .gdzie sa te Sajany. Kolega rowniez szykuje podroz do Afryki w przyszlym roku. Piekne tereny. Poki co powodz. na sesjach i wielu wrazen na tych wyprawach

PTR@PRO.ONET.PL dołączył
12.12.2005

PTR@PRO.ONET.PL 18:10 | 24.12.2005

my jedziemy w styczniu
trasa juz konkretna
7-26 styczeń - RPA, Bostwana,victora falls
8-26 luty - Wyspy pacyfiku głownie polinezja francusk
26 luty do 31 marca - peru i spływ amazonką do Manaus
potem jeszcze Kariby i na wielkanoc do polski

jesli coś ci pasuje to napisz ptr@pro.onet.pl

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl