Forum dyskusyjne

Jedziemy do Meksyku Fajnie Tylko ile to będzie kosztowało

kategoria podróże po świecie

kraj Meksyk

iltar dołączył
02.10.2005

iltar 20:05 | 02.10.2005

Cześć...
Prosiłbym osoby, które były już w Meksyku, by pokusiły się o skalkulowanie kosztów podróży...
Chodzi mi głównie o cenę samolotu w 2 strony, ceny jedzenia, noclegu (jak najtańszy), przykładowe ceny pociągów i autobusów pomiedzy poszczególnymi miastami.
Chciałbym, żeby ludzie co tam byli podzielili się swoimi wrażeniami i przedstawili różne możliwe scenariusze podróży.
Chciałbym żeby Meksyk coś ożył na tym forum, bo póki co leży i kwiczy...
Jednocześnie jakby ktoś był chętny na mniejwięcej miesięczną podróż przyszłego lata, to niech da znać... Wiem, że to pora deszczowa, ale niestety moge tylko wtedy...
Pozdrawiam :-)

putrycydes dołączył
15.10.2005

putrycydes 19:03 | 15.10.2005

cześć
byłem w meksyku w grudniu 2002 r. wyjazd 2 osobowy. ok 11.000,00 ze wszystkim łącznie z gadzetami do domu (bez ekscesów ale da się taniej). jeżeli chodzi o szczegóły to idź do empiku i obejrzyj lonely planet. ceny się zgadzają. a nawet masz ceny połączeń autobusowych.
my z mexico city pojechaliśmy do palenque, potem san cristobal de las casas, potem zipolite (na południe od puerto escondido), następnie oaxaca i z powrotem mexico city. W każdym miejscu (oprócz zipolite) byliśmy 2-3 dni tak aby zaliczyć okoliczne atrakcje (mnóstwo wycieczek). W zipolite totalny relax 10 dni - wieś ok 1000 osób 2 kilometry plaży. polecam posada brisa marina. Gdybym tam nie był (w meksyku) to bym poleciał jeszcze raz.
pozdrawiam i zachęcam

Janus dołączył
18.05.2005

Janus 22:16 | 15.10.2005

Byłem teraz w sierpniu w Mex, drogi kraj ale da się zyć, dołóż sobie jeszcze Gwatemale i Honduras bo sam Mex Cię zanudzi i zniszczy cenowo. Byłem tam 22 dni za ok 6 tysięcy ( z pamiątkami). a samolotów szukaj różnych, bo ceny są skrajnie różne.

robushek dołączył
23.10.2005

robushek 11:36 | 25.10.2005

byłem we wrzesniu i w pażdzierniku w meksyku - 16 dni, zjechałem 4500km przykłądowe ceny
autobus cancun - mexico city klasy deluxe za 1099 pesos - 110 $ USA
autobus Mexico city - Oaxaca 35 $ USA za kl. I itp.
ceny hoteli:
hotel margaritas w cancun za 12 $ usa
mexico city hotel juarez za 10 $ USA doba
inne hotele za 10 - 12 4 Usa max, oczywiscie były hostele za 4 - 5 $ Usa ale ja mogłem pozwolic sobie na droższe.
jedzenie : posiłek w knajpce średnio kosztuje ok 3 - 4 dolary plus jakis napoj, ja płaciłem średnio za posiłek 5 $ USA w budkach na ulicy można zjesc taniej i oczywiscie taniej wychodzi jezeli jedzenie kupuje sie w markecie a w marketach jest wszystko.
Za 16 dni pobytu czyli jezdzenie autobusami, spanie, jedzenie, picie tequili na maxa, pół plecaka prezentów i pamiątek w sumie wydałem 2000 zł.
Lot z dusseldorfu do cancun za 1900 zł w obie strony

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl