Forum dyskusyjne

Andamany - kto wrócił ostatnio

kategoria podróże po świecie

kraj Indie

sulek3 dołączył
05.10.2008

sulek3 15:36 | 03.11.2008

Wiem że już było, ale chodzi mi o aktualne informacje.
Np. ceny spania na Havelock i w Port Blair, ceny promów na wyspach, DOSTĘPNOŚĆ ALKOHOLU (jak z ilością wine shopów i jakie ceny mocnych, a po ile Kingfisher czy podobne na plaży?)
Ile kosztuje wypożyczenie łodzi ?
Czyli pytanie takie raczej budżetowe, ale chętnie posłucham wrażeń przeróznych.
Z góry dzięki.

Yanas dołączył
12.12.2005

Yanas 23:48 | 17.12.2008

dopiero wrocilem z indii.bylem w 2 polowie listopada na Anda.Ceny na Neil - 100rs za betonowy domek z lazienka,na Havelock 2 osobowy palmowy domek bez lazienki 100rs.Neil nadal fajny,przez tydzien nie bylo wiecej jak 10 turystow na wyspie,z Havelock zostala juz tylko przyroda i przegenialna plaza nr 7,reszte(tzn miejscowych i generalnie klimat) zepsuli "turysci" z wiadomego kraju oraz tabuny zdziczlych psow..
Promy 190rs,browar na neil byl tylko w jednym osrodku coco hut za 70rs(licencja na sprzedaz na 3 lata to 70 tys rupii..).Na havelock browar szerzej dostepny,w porcie jest wine shop.W Port Blair wine shopy i bary,piwo od jakis 80rs chyba.wyplyniecie z neil na polow ryb to jakies 1500 za lodke na pol dnia,z havelock nawet nie pytalem ale ich po^&*alo z cenami generalnie.
aha-spanie w PB od 300rs za 2 osobowy pokoj ale trzeba troche poszukac

sulek3 dołączył
05.10.2008

sulek3 01:05 | 18.12.2008

dzięki yanas, tak samo jak dziękuję za super zdjęcia i porady w Twoim blogu (Robert z Kazimierza).
Zaproszenie ciągle aktualne - przybywaj!

domi_de dołączył
08.09.2008

domi_de 22:31 | 19.12.2008

byłam tam na wiosnę, więc całkiem dawno jednakże z tego co czytam cenowo constans, na Havelocku płaciłam za chatkę z bambusa 100 rupii, za jakiegoś rozkaszlanego mopa tez koło 100, za rowery od 40 rupii za dobę, za wielką pieczoną barakudę z frytami 80 rupii, za nurkowanie 3000-3500 (w cenie sprzęt, dwa nury, obiad na łajbie, woda), na Neil z tego co pamiętam prom kursował 2 razy w tygodniu(z Havelocku) i nocleg był tam nieco droższy..ale za tą dzicz warto! Jeśli chodzi o Kingfisher na plaży..no cóż to nie Goa..plaże pozostały skarwkiem ziemi z białym piaskiem z gęstym lasem palmowym i zagubionymi w nim chatkami..i nie uważam by wyspa Havelock była zepsuta, wciąż można tam poczuć namiastkę raju..polecam oprócz plaży nr. 7 plaże słonia-elephant beach, do której trzeba przedzierać się lasem namorzynowym! Fotki na stronce. Miłej zabawy.

Yanas dołączył
12.12.2005

Yanas 23:21 | 19.12.2008

a'propos nurow.Na neil wlasnie otwarto osrodek nurkowy.Ponoc doskonale miejsca sa w okolicy wyspy,mozna obserwowac np. dugonie(krowy morskie).wiem ze cena za 6 nurkowan to 8500 rupii,kurs dive master 20 000rs.wyprawa na snorkeling 600rs (na havelocku wolali juz 1200 od osoby).

sulek3 dołączył
05.10.2008

sulek3 23:04 | 21.12.2008

dzięki wielkie za info, może ktoś jeszcze?

plusz dołączył
12.07.2009

plusz 08:30 | 22.05.2010

do elephant beach najlepej popłynąć - przedzieranie się przez las jest męczące :) www.andamany.pl 

sulek3 dołączył
05.10.2008

sulek3 01:15 | 23.05.2010

Dzięki za podpowiedź, ale spójrz na daty:-) Zdążyłem już wrócić 1,5 roku temu i zgadzam się z tobą absolutnie, tak właśnie zrobiłem!

Swoją drogą wybieram się znowu w lutym 2011

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl