Forum dyskusyjne


Szukamy osób które będą zwiedzać Kubę w styczniu możemy połączyć siły

kategoria podróże po świecie

kraj Kuba

agajacek dołączył
03.11.2008

agajacek 23:33 | 03.11.2008

Witamy. Wybieramy się ( my młode małżeństwo 28l i 35l) na Kubę od 12.01.09 do 28.01.09 .Nastawiamy się na ekstremalną przygodę związaną ze zwiedzaniem tego totalnie odjechanego zakątka świata. Podróż zaczynamy wylotem z Paryża do Hawany ....a dalej to...przewodniki i wyzbierane już informacje na temat globtroterowania po tym zatrzymanym w czasie i przestrzeni kraju . Szukamy fajnych i wesołych a także zaprawionych w podróżach osób. Jak ktoś chce przeżyć przygodę życia ....tak niektórzy twierdzą o podróży po Kubie .... to zapraszamy ....możemy być wspólnymi kompanami ....
kontak: biuro@fregata.org aga i jacek P.S. będziemy bardzo wdzięczni za praktyczne informacje od osób , które niedawno wróciły właśnie z Kuby....chodzi o uzupełnienie dodatkowych aktualnych info.


Atamanka dołączył
29.12.2007

Atamanka 21:23 | 29.11.2008

hej

Sluze pomoca, kilka dni temu wrocilam z trzeciego w tym roku pobytu na Kubie :)

Aga


annkapoznan dołączył
25.11.2008

annkapoznan 14:31 | 30.11.2008

Hej,
byłam na Kubie 3,5 roku temu oraz w styczniu 2008. Kompletnie inny kraj.
Polecam noclegi w casa particulare. Mam świetne sprawdzone adresy, więc jeśli chcielibyście namiary to służę pomocą. Piszcie na adres annkabox@interia.pl PozdrawiamStrefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl